سئو سایت بهینه سازی سایت ام.سی سئو بهینه سازی کلمات کلیدی

آموزش بهینه سازی و سئو سایت

اگر می خواهید مبانی بهینه سازی و سئو سایت را در یک کلام و به طور خلاصه یاد بگیرید در این پست همراه ما باشید تا چک لیست بهینه سازی و سئو سایت را بدانید و از این پس هر گاه خواستید سایتی را سئو کنید این موارد را از یاد نبرید.

چک لیست اصول سئو سایت

  1. اولین نکته مهم در بهینه سازی و سئو سایت انتخاب کلمه کلیدی مهم است. بدانید چه کلمه کلیدی کلیک خور بهتری دارد و آن  را برگزینید. کلمه کلیدی درست، باعث می شود زحمات شما نتیجه دلخواه را به بار بیاورد. و همین طور اگر کلمه کلید شما غلط باشد زحماتتان برای بهینه سازی و سئو سایت هدر می رود.
  2. تولید محتوای سئو شده من جمله عکس ها و فیلم های بهینه سازی شده. باید متن ها و مقالاتی جذاب برای کاربر تهیه کنید ت ااو را به سمت سایت خود بکشانید. استفاده از عکس و فیلم کاربر را جذب می کند. عکس های کم حجم برای بهینه سازی و سئو سایت مناسب ترند.
  3. استفاده از قالب سایت سئو شده. برخی از قالب ها به نحوی طراحی شده اند که برای سئو سایت شما بد هستند. استفاده بیش از حد از برخی کدها باعث می شود گوگل برای سایت شما امتیاز منفی سئو سایت در نظر بگیرد و شما را در نتایج دیرتر نشان دهد. همچنین برخی قالب ها اساسا کند تر بالا می آیند و باید توجه داشت از قالب های سریع استفاده کرد. سایت هایی با مپ برای سئو سایت مناسب ترند.
  4. لینک سازی به سایت شما اعتبار می دهد. مراقب باشید از سایت های معتبر لینک دریافت کنید. وگرنه همین لینک سازی مانعی در راستای سئو سایت شما می شود. با همکاران و کسانی که در صنف شما کار می کنند اقدام به تبادل لینک کنید. حتی در خود صفحات سایت نیز لینک داخلی بسازید.
امسی سئو اصول سئو سایت

امسی سئو اصول سئو سایت

آموزش مبانی سئو سایت

  1. در انتخاب محتوای صفحه اصلی سایت شما باید دقت به ویژه ای خرج کنید. هر کلمه در صفحه اصلی شما باید با دقت و حساب شده چیده شود.
  2. از فروم های تخصصی در زمینه خودتان استفاده کنید تا سایت شما به دیگران شناسایی شود.
  3. هر چند گاهی سرعت سایت خود را بررسی کنید تا از نقاط ضعف و قوت در زمینه سرعت سایت خود باخبر شوید. سرعت پایین به ضرر سئو سایت شما است.
  4. گاهی به سایت رقبای خود نیز سر بزنید تا بدانید رقبای شما در زمینه سئو سایت چه کارهایی می کنند. اینگونه در زمینه سئو سایت به روز خواهید بود.
  5. فایل های js و css را در کد سایت کمپرس کنید. این کار به نفع سئو سایت شما است. ربات ها را از یاد نبرید و فایل htaccess را نیز تنظیم کنید.

خدمات سئو سایت

تیم حرفه ای امسی سئو با در نظر گرفتن موارد بالا در کنار بسیاری دیگر از موارد مانند هدینگ ها، کدها، تگ ها، فالو و نوفالو، اکتیوبودن سایت شما، بررسی url صفحات، ایندکس صفحات، و بسیاری نکات دیگر می تواند سایت شما را در به صفحه اول گوگل و پله های یک تا پنج برساند. ما از روش های صد در صد سفید سئو سایت استفاده می کنیم. تضمین ما رضایت مشتری ها و اعتبار بلند مدت ما است.