افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

برای افزایش بازدید سایت  مراحل گوناگونی وجود دارد و از همان ابتدای شروع به کار و طراحی سایت باید به فکر این مطلب بود. اولین مطلب این است که برای سایت خود یک نام و هاست مناسب انتخاب نماییم . اسم سایت بسیار مهم می باشد زیرا باید نامی باشد که هم مرتبط با محتوا باشد و هم آسان باشد تا در ذهن مشتری نقش ببندد و بتواند به راحتی این اسم را به خاطر بسپارد .

افزایش بازدید سایت و افزایش الکسا

افزایش بازدید سایت سئو

بعد از این مراحل باید به فکر طراحی این سایت خود باشید که چه محتوایی را در سایت قرار دهیم و چگونه باید این کارها را انجام دهیم . باید تجه داشته باشیم که برای افزایش بازدید سایت مراحل و کارهای گوناگونی باید انجام دهیم . بعد از انتخاب یک قالب برای سایت خود باید به محتوا گذاری بپردازیم .باید توجه داشته باشیم محتوا کاملا در برگیرنده مطالب مربوط به سایت باشد و نباید این مطالب را از سایت های دیگر کپی کنیم زیرا این کار باعث می شود که سایت ما از سمت گوگل امتیاز منفی بگیرد . یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنیم استفاده از کلمات کلیدی مناسب در درون محتوا می باشد و تعداد تکرار این کلمات می باشد . همچنین باید توجه داشته باشیم که این کلمات را بیش از حد در متن خود تکرار نکنیم .

مورد دیگری که باید برای افزایش بازدید سایت  به آن توجه کنیم مسئله بک لینک می باشد و باید به لینک گذاری در سایت های مختلف بپردازیم .رعایت کردن این موارد باعث می شود که به مرور سایت ما در گوگل جایگاه مناسبی پیدا کرده و بازدید بیشتری از آن صورت بگیرد.