افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه در طول روز، زمانی که مردم می خواهند به جایی بروند، چیزی را تماشا کنند یا چیزی بخرند، برای کمک به تلفن های همراه خود می آیند. و اغلب برنامه تلفن همراه است که آنچه را که لازم است ارائه می دهد – چه اینکه یک جفت کفش جدید در حال اجرا یا بازی پازل برای گذراندن زمان در طی یک تاخیر پرواز است.

ما دو سال پیش برنامه های جهانی برنامه (UAC) را راه اندازی کردیم تا شما بتوانید کسب و کار برنامه خود را رشد دهید. UAC برای کمک به یافتن مشتریانی که بیشتر به شما اهمیت می دهد، با توجه به اهداف کسب و کار شما – در سراسر و میلیون ها سایت و برنامه  استفاده می کند.

از آن زمان، UAC رشد و توسعه بی سابقه و برنامه را برای توسعه دهندگان و بازاریابان تحویل داده است. تبلیغ کنندگان که برای اقدامات درون برنامه با UAC بهینه سازی می شوند، به طور متوسط ​​140 درصد بیشتر از هر یک دلار در مقایسه با سایر محصولات تبلیغاتی گوگل ادوردز را در اختیار دارند.

برای کمک به تبلیغکنندگان بیشتر از این مزایا استفاده میکنیم، ما تلاشهایمان را متمرکز میکنیم و همه برنامههای نصب برنامه گوگل ادوردز را در اواخر امسال به UAC منتقل میکنیم. از اکتبر 16، همه برنامههای نصب برنامه جدید در گوگل ادوردز ایجاد شده در UAC اجرا خواهند شد. تبلیغات تبلیغاتی موجود در جستجو، نمایش و تبلیغات  نوامبر متوقف خواهد شد، بنابراین مهم است که در اسرع وقت به ارتقاء به UAC برسیم.

افزایش سئو سایت با گوگل ادوردز

مرور برنامه های تبلیغی فعلی برنامه های  گوگل ادوردز خود را وارد کنید: به گوگل ادوردز وارد شوید  روی تب تبادل نظر و یا تبادل بک لینک های داخل سایت کلیک کنید و متن، بنر و تبلیغات ویدئویی خود را بالا ببرید.

نکته: عملکرد کمپین خود را صادرات کنید تا امتیازات UAC پایه را تعیین کنید.

افزایش سئو و رشد برنامه تلفن همراه UAC جدید ایجاد کنید و هدف عملیاتی مناسب را تنظیم کنید: با ایجاد کلیک بر روی منوی کشویی + کمپین از زبانه «کمپین ها»، یک UAC جدید ایجاد کنید> برنامه جهانی را انتخاب کنید. هرکدام از آثار برتر، به ویژه تصاویر و ویدیوها را به UAC جدید خود کپی کرده و بچسبانید.

برای پیدا کردن بیشتر از کاربران با ارزش خود، ردیابی تبدیل گوگل ادوردز را از طریق Google Analytics برای Firebase، Google Play و یا یکی از شرکای مجاز برنامه های شخص ثالث خود تنظیم کنید. بیشتر بدانید

سپس گزینه پیشنهاد قیمت را انتخاب کنید که بهترین اهداف کسب و کار یا مبارزات انتخاباتی شما را پشتیبانی کند:

افزایش سئو و گوگل ادوردز و رشد برنامه تلفن همراه مقادیر مناسب را تنظیم کنید: متوسط ​​CPI، CPA یا ROAS کمپینهای موجود خود را به عنوان نقطه شروع برای هدف عملکرد UAC خود محاسبه کنید. سپس، UAC جدید خود را نظارت کنید و در طول زمان تنظیم قیمت ها را انجام دهید تا بتوانید هدف خود را برآورده کنید، زیرا ممکن است بعضی از تغییرات طبیعی در عملکرد شما بین شما تغییر کند.

بیشتر از بهترین روشها را اینجا ببینید

چگونه UAC به شما کمک می کند تا بیشتر از کاربران برنامه مناسب پیدا کنید

به عنوان مثال، ممکن است ما یاد بگیریم که کاربران فعال تمایل به جستجو در Google Play برای برنامه ها برای انتقال پول به دوستانشان دارند. بنابراین، ما تبلیغات بیشتری را در این نوع نمایش ها و محتوای مرتبط نمایش خواهیم داد.