الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل

داستان پنگوئن: درباره جدیدترین الگوریتم پنگوئن
چه ها باید جستجوگرها برای ایجاد بهترین به روز رسانی جدید پنگوئن انجام دهید؟ شاید خیلی زیاد نیست دیو دیویس، ستون شناس، یادآور می شود که در حالی که پنگوئن 4.0 در حقیقت قابل توجه است، چیزها در نهایت خیلی تغییر نکرده اند.
برای چهار سال گذشته، ما درباره پنگوئن بسیار شنیده ایم. در ابتدا در آوریل 2012 اعلام شد، که این بروزرسانی الگوریتم، طراحی شده برای مبارزه با هرزنامه های اینترنتی، سه درصد از درخواست ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل

اخیرا، ما شاهد نا امیدی در صورتی که صاحبان وب سایت های جریمه شده مجبور به انتظار یک سال برای به روز رسانی، پس از گوگل به طور خاص اشاره کرد.
با این حال، در تمام سالهای بحث در مورد پنگوئن، من اعتقاد ندارم که هر گونه به روز رسانی بیشتر از اظهارات اشتباه و اطلاعات غلط از پنگوئن 4.0، آخرین به روز رسانی است. بزرگترین مجرم در اینجا این است که گوگل خود را، که در پیام خود سازگار نیست.
و این موضوع این مقاله است: لایه برداری برخی از جنبه های اخیر نادرست و یا فقط سوء تفاهم از این به روز رسانی، و مهمتر از همه، آنچه که به معنی صاحبان وب سایت ها و سئو آنها است. بنابراین، شروع کنیم

پنگوئن چیست؟

توجه: ما قصد داریم این بخش را کوتاه و شیرین نگه داریم – اگر می خواهید چیزی عمیق تر باشد، باید ابتدا با خواندن مقاله دنی سولیوان در انتشار اولیه پنگوئن، “Google Launches ‘Penguin Update'” هدف قرار دادن وب سایت در نتایج جستجو “شما همچنین می توانید بخش به روز رسانی پنگوئن موتور جستجو را برای همه مقالات نوشته شده در اینجا بر روی موضوع مرور کنید.
به روز رسانی الگوریتم پنگوئن برای اولین بار در 24 آوریل 2012 اعلام شد و توضیح رسمی این بود که الگوریتم به طور کلی وب اسپم را هدف قرار داده است. با این حال، از آنجا که بزرگترین زیان توسط کسانی که در طرح های پیوند دستکاری قرار گرفتند، الگوریتم خود را به عنوان طراحی شده برای مجازات سایت های با پروفایل لینک بد طراحی شده است.
من آن را در آن باقی میگذارم، با این فرض که من نباید شما را با جزئیات بیشتر در مورد آنچه الگوریتم طراحی شده بود انجام دهد. اجازه دهید اکنون به سردرگمی حرکت کنیم.
سردرگمی کجاست؟

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن 4 گوگل

تا زمانی که Penguin 4.0 در تاریخ 23 سپتامبر 2016 نتوانسته بود، در اطراف الگوریتم وجود دارد. کل انجمن جستجوگرها – و حتی بسیاری از خارج از آن – می دانست که آپدیت پنگوئن سایت هایی را با لینکهای بد حذف کرده است و تا زمانی که بروزرسانی نشد، یک سایت آسیب دیده می تواند برخی از ظاهر بازیابی را انتظار داشته باشد.
این مسیر روشن بود: یک سایت با مجازات برخورد می کند، صاحب وب سایت درخواست هایی را برای حذف لینک های جنجالی ارسال می کند، کسانی که نمی توانند حذف شوند، به یک لیست تخفیف اضافه شده و ارسال می شوند، و پس از آن فقط می توانید صبر کنید .
با این حال، با این اختراع جدید، چیزهای پیچیده تر شد، نه به این دلیل که الگوریتم خود را فهمیده بود، بلکه به این دلیل که مردمی در Google انجام دادند.
در اصل، تنها با چند بار تغییر عمده در این بروزرسانی وجود داشت:
پنگوئن اکنون در زمان واقعی اجرا می شود. وب مسترها تحت تأثیر پنگوئن دیگر نباید برای بروزرسانی بعدی صبر کنند تا نتایج بهبود تلاششان را ببینند – در حال حاضر تغییرات بسیار سریعتر ظاهر خواهد شد، عموما نه چندان طولانی پس از باز شدن صفحه و بازنویسی مجدد.
پنگوئن 4.0 “بیشتر دانه” است، به این معنی که اکنون می توانید بر روی صفحات یا بخش های خاص یک سایت به علاوه کل دامنه ها تاثیر بگذارد؛ قبلا، آن را به عنوان یک مجازات سایت گسترده عمل می کند، تاثیر رتبه بندی برای یک سایت کل.
به نظر می رسد که در نگاه اول به نظر می رسد که در این جا نباشیم. با این حال، هنگامی که مردمی در گوگل شروع به افزودن جزئیات و دادن مشاوره کردند، این امر موجب سردرگمی شد. بنابراین اجازه دهید نگاهی به کسانی که درک درستی از آنچه ما انتظار داریم انجام دهیم.
رد کردن پرونده ها
براساس اظهارات گری الیئیز گوگل، شایعاتی مبنی بر این وجود دارد که پرونده تخریب دیگر برای مقابله با مسائل مربوط به رتبه بندی مربوط به پنگوئن لازم نیست.
این به خاطر تغییر در نحوه عملکرد Penguin 4.0 در ارتباط با لینکهای بد است: آنها اکنون خودشان را لینک نمیکنند و نه سایت خود را به آن لینک میکنند.
حالا، این کاملا روشن است. اگر در مقاله ای که در بالا به آن اشاره شد بخوانید، چندین فایروال وجود دارد:
هرزنامه به جای سایت هایی که از بین می روند، ارزان شده است.
نیاز کمتری برای استفاده از پرونده تخفیف برای مجازات های مربوط به پنگوئن استفاده می شود.
با استفاده از فایل disavow برای مسائل مربوط به پنگوئن می تواند به Google کمک کند اما به طور خاص برای سایت های تحت بررسی دستی مفید است.

نوشته شده توسط:

علی ناییج