اموزش سئو با چند ترفند

اموزش سئو با چند ترفند

شروع شدن تیتر با کلمه کلیدی:

در بخش قبل، درباره اینکه چرا استفاده از کلمه کلیدی در متن برای ما مهم است، توضیحاتی دادیم. ولی فقط بودن کلمه کلیدی در متن کافی نیست باید آن را در اولین تیتر که بیشتر تک جمله ای است و اول آن تیتر به کار ببریم، این مورد نیز می تواند در سئو سایت به کمک به سزایی بکند.

اموزش سئو سایت در یک ساعت

موجود بودن کلمه کلیدی در تگH1

تگ 1H منظور همان تیتر اول سایت است البته تیتر دوم را نیز می توان تگ 1 قرار داد، انجام این عمل می تواند یکی از برترین عناوین به کار رفته در سئو سایت باشد. موجود بودن کلمات کلیدی  در این تگ می تواند یک امتیاز مثبت در سئو سایت محصوب شود.

محتوا گذاری:

در بیشتر مواقع وقتی شما به دنبال چیزی در گوگل می گردید، گوگل شما را به سمت سایت هایی که با محتوای جامع تری هستند و توضیح بهتری درباره موضوع مده نظرتان داده اند هدایت می کند. مثلاً متن هایی که در بین آن ها عکس به کار رفته و یا درباره آن محتوا توضیح بهتر و آموزشی تری داده شده باشد به سراغ ما می آیند.

البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که محتوای طولانی و دارای متن بسیار زیاد نیز همیشه خوب نیست، باید از محتوایی استفاده شود که کاربران را جذب و مشتاق کند این برای گوگل و همه ی مدیران سایت ها مهم است.