اموزش سئو رایگان

اموزش سئو رایگان

اموزش سئو رایگان: خیلی نکات مهم و ضروری در سئو وجود دارد که ما در این بخش به برخی از آن ها اشاره می کنیم.از جمله این موارد سئو یک حرفه است که روزانه در حال پیشرفت و ارتقا یافتن است. خیلی افراد زیادی وجود دارند که می توانند بگویند من یک سئو کار حرفه ای هستم ولی باید در عمل آن ها را مشاهده کنید. سئو در اصل به معنای بالا بردن رتبه سایت در مقابل رقبا است، که شما می توانید با گذاشتن محتوا های روزانه در سایتتان و گذاشتن عکس های مختلف هماهنگ با محتوای سایت، تاثیری در رتبه بندی سایت خودتان مشاهده کنید ولی باز هم این موارد کافی نیست شما باید با تبلیغ سایت خودتان در شبکه های اجتماعی بازدید کنندگان سایت خودتان را بالا ببرید چون بازدید زیاد از سایت هم تاثیر در افزایش رتبه تان دارد.

اموزش سئو وردپرس

الگوریتم
گوگل خود ربات هایی تولید کرده که هر کدام کار خاصی انجام می دهند، برای مثال یکی از آن ها هر روز در زمان مشخصی که خود در نظر دارد به سایت ها سر می زند و سایت را مورد بازرسی قرار می دهد که شما چقد بر روی سایتتان تغیرات انجام می دهید و چند محتوا گزاشته اید و خود آن ها را ثبت می کند تا کسی با آن محتوای شما متنی در سایتش قرار ندهد و لینک آن صفحه را ثبت و تایید می کند.

چند تکنیکی که در سئو وجود دارد و خیلی کمک مفیدی به ما می کند عبارت است از:
تکنیک سئو کلاه سفید (مطلوب بودن محتوا برای سایت)
تکنیک سئو کلاه سیاه (مطلوب نبودن محتوا برای سایت«کپی بودن محتوا»)
و تکنیک آخر که باید به آن دقت کنیم و می تواند هم برای ما خوب بشد و هم بد سئوکلاه خاکستری است (سئو کلاه سیاه با ظاهر سئو کلاه سفید و برعکس)