اموزش هک تلگرام

اموزش هک تلگرام

اموزش هک تلگرام

اموزش هک تلگرام روشن کردن تنظیمات امنیتی مهم برای محافظت از چت خصوصی شما آموزش هک تلگرام ما در حال حاضر در مورد نقض داده ها شنیده ایم. و اگر فکر می کنید که تعویض به یک سرویس پیام رسانی رمز شده ممکن است شما و داده های شما را امن کند، ممکن است اشتباه باشد.هیچ عمل خوب امروز نمیتواند به شما کمک کند تا خود را کاملا محافظت کنید.

رویترز و چند رسانه ای گزارش دادند که تعداد تلفات 15 میلیون کاربر در ایران و بیش از ده حساب در سرویس پیام رسانی فوری تلگراف توسط هکرهای ایرانی مورد استفاده قرار گرفته است.

تلگرام یک برنامه پیامرسانی است که “با تمرکز بر امنیت” است که خود را به عنوان یک سیستم پیامرسانی فوق العاده امن تبدیل می کند، زیرا تمام داده ها رمزگذاری شده به پایان می رسد. سرویس ادعا می کند که 100 میلیون مشترک فعال داشته باشد.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط دو محقق امنیتی، کالین اندرسون و کلودیو گارنیری، این حمله ارتباطات فعالان، روزنامه نگاران و سایر افراد در ایران را تهدید کرده است که در آن حدود 20 میلیون نفر از تلگرام استفاده می کنند.

حادثه حتی گفته شده است که بزرگترین شناخته شده نقص برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده است.

با این حال، شما نیازی به وحشت زیادی ندارید، زیرا «ادغام » آسیب پذیری تلگرام نیست. چنین حملاتی می تواند در برابر هر برنامه پیامرسانی مانند واتساپ و ویبر استفاده شود که ثبت نام آن براساس مکانیسم اعتبار سنجی مبتنی بر اس ام اس است.

نه فقط تلگرام، دیگر نرم افزار های پیام رسانی امن همچنین Hackable:

برای کسانی که آشنا نیستند، فرایند تأیید مبتنی بر اس ام اس توسط سرویس ها برای ارسال کدهای مجوز به کاربران آن از طریق پیام های متنی در پرونده تلگرام، برای فعال سازی حساب مشابه در دستگاه های جدید، توسط سرویس های مستقر شده است.

اما، این کدهای مجاز ارائه شده در می تواند توسط شرکت های تلفن دولتی یا هر هکر مخرب با مهارت های پیشرفته و دسترسی به منابع کافی متوقف شود.

با کمک این کدها، هکرها می توانند به صورت مخفیانه دستگاه های جدیدی را در مورد تلگرام که کاربران را قادر می سازد تا حساب خود را در چندین دستگاه، به یک حساب مخابراتی هدف و پیام های ناخواسته وارد کنند، با وجود اینکه چت های رمزگذاری شده به پایان رسانده اند T در دسترس در سراسر دستگاه است.

اموزش هک اینستاگرام

این به این معنی است که تأیید مبتنی بر اس ام اس استاندارد کار می کند، بنابراین نمی توان تلگرام یا سرویس خاصی را که از این مکانیزم استفاده می کند، سرزنش می کند.

“با توجه به گزارش هایی که چندین حساب کاربری در اواخر امسال به وسیله رهگیری کدهای تأیید اس ام اس دیده می شد، این به سختی تهدید جدیدی است که ما در مورد برخی از کشورها به طور فزاینده ای هشدار داده ایم.” تلگرام می گوید

اموزش هک اینستاگرام همچنین دفعات بازدید: اپل هنوز می تواند پیام های رمزگذاری شده شما را بخواند.

3 ویژگی های امنیتی تلگرام شما نمی دانید. روشن کردن آنها را روشن کنید!

اموزش هک تلگرام در حالی که سرویس های رمزگذاری شده دیگر هیچ ساز و کار امنیتی برای مبارزه با چنین هک و نظارت توسط هکرها و دولت ها ارائه نمی دهند، تلگرام برخی از ویژگی های امنیتی را که کمتر شناخته شده است، اما برای پیاده سازی مهم است.

نظارت تلگرام فعال است

نظارت تلگرام جلسات فعال

اموزش هک تلگرام بدون کد

بر خلاف واتس اپ و دیگر برنامه های پیام رسانی، تلگرام به شما اجازه می دهد تا حساب خود را به چند دستگاه مانند تلفن همراه، رایانه لوحی و دسکتاپ همگام کنید.

هر ورود به سیستم یک جلسه فعال ایجاد می کند که می تواند از طریق تنظیمات حریم خصوصی و امنیت مشاهده شود و همه دستگاه های وارد شده شما را با آدرس های IP نشان دهد.

تلگرام همچنین به شما امکان می دهد که هر جلسه ای را که دیگر نیازی به انجام آن ندارید پیدا نکنید و یا مشکوک به نظر برسید.

فعال کردن رمز عبور تأیید صحت دو مرحلهای تلگرام (مهم)

فعال کردن رمز عبور تأیید صحت دو مرحلهای تلگرام

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده توسعه دهندگان تلگرام، تأیید دو مرحلهای است که به شما اجازه می دهد یک گذرواژه اضافی برای حساب تلگرام خود تنظیم کنید، که باید وارد حساب کاربری خود شوید.

این ویژگی شما را از حملات SMS پیام کوتاه اخیر جلوگیری می کند، زیرا این رمز عبور اضافی برای مهاجم برای ورود به حساب کاربری شما لازم است.

بنابراین، اگر فکر می کنید که حامل تلفن همراه شما یا هکرهای حامی دولت، کد های SMS شما را رد می کند، بهترین راه این است که از تأیید دو مرحله ای برای محافظت از حساب تلگرام خود با رمز عبور استفاده کنید.

اگر این کار را می کنید، هیچ مهاجمی حتی با کد تأیید شما نمی تواند انجام دهد.

مخفی کردن چت تلگرام

اموزش هک تلگرام برنامه چت تمدید شده از طریق تلگرام به طور پیش فرض فعال نیست. بنابراین، قبل از شروع چت، شما باید ویژگی Secret Chat را انتخاب کنید.

اخیرا در فیس بوک معرفی شده است، تلگرام همچنین سرویس های مخفی خود را از دست می دهد که به شما اجازه می دهد پیام های خود را پس از یک زمان مشخص (از 1 تا 2 هفته به وقت خود) نابود کنید، بر خلاف روش چت معمولی، هیچ نشانه ای در سرورهای تلگرام وجود ندارد.

از ویژگی های چت مخفی تلگرام از رمزنگاری پایان دادن به پایان استفاده می کند تا پیام های شما را حفظ کند و پیام ها و رسانه ها را ارسال نمی کند.