سئو

انواع سئو

انواع سئو

سئو مراح و فرایند های گوناگونی دارد و همچنین روش های مختلفی برای پیاده سازی آن نیز وجو دارد . انواع سئو عبارتند از : سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه . اصولا برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید هر کاری را به صورت درست و اصولی انجام داد .سئو نیز باید کاملا با دقت و بر اسا قانون و قواعد خاصی انجام شود زیرا اگر اشتباه رخ دهد این فرایند کاملا نتیجه عکس خواهد داد . در روش سئو کلاه سیاه افراد سعی می کنند به روش های نادرست و اشتباه به فریب موتور های جست و جو گر بپردازند . این روش نه تنها باعث بهینه سازی سایت نمی شود بلکه کاملا نتیجه عکس می دهد و باعث می شود سایت مورد نظر از طرف موتور جست و جو گر جریمه شده و در لیست سیاه قرار بگیرد و هرچه از این روش بیشتر استفاده شود میزان جریمه نیز بیشتر خواهد بود . بنابر این این روش اصلا توصیه نمی شود .اما سئو به روش کلاه سفید بهترین و موثر ترین انواع سئو می باشد .

 

در این رشو از سئو ما از الگوریتم ها ، قاعده و قوانینی که موتورهای جست و جو گر در اختیار ما قرار داده اند استفاده کرده و به وسیله آنها بهه بهینه سازی سایت می پردازیم . استفاده از این روش باعث می شود که سایت به صورت مداوم رشد کرده و در موتورهای جست و جو گر جایگاه و محبوبیت بالایی کسب نماید.

الگوریتم جدید گوگل

امسی سئو سایت به روز

امسی سئو سایت به روز

الگوریتم جدید گوگل مدتی است که معرفی شده است و با توجه به تغییرات به وجود آمده سئو کاران باید به فکر راهکارهای جدید برای استقاده از این الگوریتم ها باشند.آشنایی و تسلط بر این الگوریتم ها برای افراد سئو کار بسیار ضروری است . زیرا برای بهینه سازی اصولی و صحیح باید از این الگوریتم ها استفاده شود و سایت مطابق با آن ها بهینه شود .

گوگل الگوریتم های مختلفی برای خود دارو که هرکدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند . الگوریتم پاندا وظیفه جلوگیری از کپی برداری محتوا را بر غهده دارد و از بالا آمدن سایت های که محتوای سایت های دیگر را کپی می کنند جلوگیری می نماید و تخلف آنها را به موتور جست و جو گر گزارش می دهد . الگوریتم پنگوئن بر لینکهای سایت و بک لینک ها نظارت و توجه دارد و همن گونه که به بک لیینک های مفید امتیاز م دهد ، بک لینک های مخرب را جریمه می کند . الگوریتم مرغ مگس خوار به کلمات کلیدی داخل سایت توجه دارد و به این صورت کار می کند که زمانی که کاربر کلمه ای را جست و جو می کند این الگوریتم سایت مورد نظر را بر طبق کلمات کلیدی پر کاربد فراخوانی کرده و به کاربر نشان می دهد . البته الگوریتم های دیگری هم وجود دارند که آنها نیز وظایف خاص خود را دارند. با هر بار معرفی الگوریتم جدید گوگل سئو کاران باید سریعا به مطالعه این الگوریتم ها بپردازند تا بتوانند عمل بهینه سازی را انجام دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره سئو سایت خود با کارشناسان تیم ام سی سئو تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 77683864