بهبود سئو سایت وردپرس

بهبود سئو سایت وردپرس

بهبود سئو سایت وردپرس

بهبود سئو سایت وردپرس نصب افزونه xml sitemap برای وبلاگهای وردپرس حیاتی است. ارائه موتورهای جستجو مانند Google به تمام صفحات سایت شما در یک نقشه سایت،سئو ترجیحا در فرمت xml، به شما کمک می کند تا محتوای سایت خود را سریعتر، به روش ساده تر فهرست کنید.

یک پلاگین خوب برای وردپرس به صورت خودکار ایجاد و به روز رسانی نقشه های سایت Google XML Sitemaps توسط Arne Brachhold است.

یک پلاگین سئو بسازید و از rel = “canonical” استفاده کنید

نصب یک پلاگین سئو مناسب ضروری است، زیرا می تواند به طور خودکار از بسیاری از جنبه های جستجوگر اینترنتی وبلاگ شما مراقبت کند. به محض اینکه یکی را نصب کنید، باید برچسب rel = “canonical” را برای صفحات وبلاگ خود فعال کنید.

این به موتورهای جستجو کمک می کند تا URL های منبع اصلی محتوا را در وبلاگ خود تعیین کنند. به این ترتیب، آن را به حذف مسائل محتوای تکراری از سایت های وردپرس کمک می کند.

آموزش سئوی وردپرس از طریق محتوای بهینه

من شخصا ترجیح می دهم با استفاده از همه در یک بسته جستجوگر توسط مایکل توربرت. این سرویس کاربران طیف گسترده ای از گزینه های مربوط به کانونیزاسیون لینک، عنوان صفحه، شرح متا، بهینه سازی کلمات کلیدی، دسته های بدون فهرست، برچسب ها و آرشیو ها، گواهی پلاس گوگل، گوگل آنالیز و گوگل ابزار وب مستر تایید.

بسیاری از گزینه های زیر هود باعث شده که من این پلاگین را دوست داشته باشم.

یکی دیگر از افزونه های محبوب سئو برای وردپرس وردپرس سئو توسط Joost de Valk است.

اگر می توانید پلاگین پرداختی را بپردازید، من Squirrly را پیشنهاد می کنم.

علاوه بر جستجوگرها، به شما کمک می کند با انتخاب کلمه کلیدی (با تجزیه و تحلیل رقابت کلمات کلیدی و روند جستجو) و عناصر مختلف دیگر از جستجوگرها کمک کند.

هنگامی که شما مقاله جدیدی نوشتید، معاون زندگی Squirrly به شما می گوید که چگونه این مقاله بهینه شده است، سئو-wise.

این همچنین شامل همه چیز در یک تجزیه و تحلیل سئو است که نشان می دهد اطلاعات در مورد شاخص های گوگل، متریک اجتماعی، لینک های ورودی و بسیاری از چیزهای دیگر.