سئو

بهترین افزونه های سئو از نظر گوگل

بهترین افزونه های سئو از نظر گوگل

بهترین وردپرس SEO پلاگین ها و ابزارهایی که باید استفاده کنید

بهترین افزونه ها

1-وردپرس SEO شده توسط افزونه Yoast (این یکی از پلاگین بارگیری وردپرس است که بارگیری شده است. وردپرس Yoast SEO یک راه حل جامع برای تمامی نیازهای SEO شما در سایت است.

این به شما اجازه می دهد عنوان جستجو، توضیحات متا و کلیدی meta را برای هر پست و صفحه سایت خود اضافه کنید.

شما همچنین می توانید عنوان سفارشی برای سایت اصلی، آرشیو ها، دسته ها و صفحات تگ خود را بنویسید. همچنین هر زمان که سایت شما را به روزرسانی می کند، Meta Data Open Graph، نقشه های توییتر، نقشه های سایت و موتورهای جستجو پینگ را اضافه می کند.

2  افزونه semrush  )   SEMRush یک ابزار است که طرفداران برای جمع آوری تحلیل ها و بینش از رقیبان خود برای کمک به بهبود SEO خود استفاده می کنند.

شما می توانید در مورد کلمات کلیدی ارگانیک برای رتبه بندی، مکان هایی که می توانید از لینک ها دریافت کنید، بینش در مورد استراتژی های تبلیغاتی رقیب شما، و خیلی بیشتر.

SEMrush یک اشتراک پرداخت شده است و توسط هزاران حرفه ای از جستجوگرها در سراسر جهان استفاده می شود. این می تواند ثروت فراوان شما را فراهم کند.

SEOquake3- ابزار جستجوگرهای موجود به عنوان افزونه مرورگر برای مرورگرهای گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، اپرا و مرورگرهای Safari است. این اطلاعات مربوط به SEO را برای هر وب سایت فراهم می کند. این پارامترهای اطلاعات شامل رتبه صفحه، سن، آخرین به روز رسانی، رتبه الکسا، و بسیاری از پارامترهای دیگر است. این یکی از افزونه های بارگیری شده ترین مرورگر حرفه ای است.

به غیر از این، نوار ابزار SEOquake می تواند تمام این پارامترها را برای تمام نتایج جستجو نشان دهد. این اطلاعات می تواند بسیار مفید باشد اگر شما رقابت برای کلمات کلیدی مختلف را محاسبه کنید. شما حتی می توانید نتایج جستجو را در فرمت CSV دانلود کنید و صفحات اکسل خود را از اطلاعات جستجو تهیه کنید.

بهترین افزونه های سئو

سئو و سئوسایت

 

نکات SEO پاداش برای صاحبان سایت وردپرس:

سرعت سایت یکی از عوامل مهم در رتبه بندی جستجو است. سایت های بارگذاری سریع می توانند به راحتی از وب سایت های آهسته تر استفاده کنند. در حالی که زمان زیادی را برای بهبود استراتژی محتوا صرف میکنید، برخی از آن زمان را برای بهبود سرعت سایت خود به کار ببرید.

اطمینان حاصل کنید که سایت وردپرس شما سریعا بارگذاری می شود. شما می توانید سرعت سایت خود را بر روی ابزار مانند سرعت صفحه Google و Pingdom بررسی کنید.

همیشه پلاگین ذخیره سازی را در سایت وردپرسی خود نصب و راه اندازی کنید. توصیه می کنیم از Wp Total Cache یا WP Super Cache استفاده کنید. برای افزایش سرعت سایت خود، می توانید سرویس CDN را برای کار با پلاگین ذخیره سازی خود تنظیم کنید. در WPBeginner و در تمام وب سایت های ما، از MaxCDN استفاده می کنیم. این به میزان قابل توجهی زمان بارگذاری صفحات ما را بهبود می بخشد.

همچنین فقط باید تصاویر بهینه سازی شده را آپلود کنید. تصاویر می توانند سرعت سایت شما را تحت تاثیر قرار دهند و با بهینه سازی آنها شما می توانید عملکرد سایت خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

در نهایت، اگر هیچ کدام از این راهنمایی ها سرعت صفحه شما را بهبود ندهند، احتمالا احتمال خطای میزبان وب شما بالا است. شما نیاز به یک ارائه دهنده میزبانی وب وردپرس بهتر دارید. توصیه می کنیم از Siteground استفاده کنید زیرا سرورها را به طور کامل برای اجرای سایت های WordPress بهینه سازی کرده اید. اگر می خواهید مدیریت وردپرس میزبانی را مدیریت کنید، سپس ما Pagely یا WPEngine را توصیه می کنیم.

اگر این مقاله را دوست دارید، لطفا به کانال یوتیوب ما برای آموزش ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و Google+ پیدا کنید.

1.6K

سهم

در WPBeginner محبوب در حال حاضر! چگونه می توان وبلاگ شما را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کرد

Google Analytics در وردپرس

نحوه نصب Google Analytics در وردپرس برای مبتدی ها چرا ایمیل خود را امروز ایجاد کنید مشخص شده است: چرا ایجاد لیست ایمیل شما بسیار مهم امروز است! خطا در ایجاد یک پایگاه داده در وردپرس نحوه رفع خطا در ایجاد یک پایگاه داده در وردپرس

درباره کارکنان مجله

کارکنان ویراستار در WPBeginner یک تیم از کارشناسان وردپرس به رهبری سید بلخی هستند. برگزار شده توسط سید بلخی.

جعبه ابزار نهایی وردپرس