بهینه سازی سایت وردپرس

بهینه سازی سایت وردپرس

بهینه سازی سایت وردپرس از اهمیت بسیاری برخوردار است و این بدین دلیل است که سایت های بسیاری در سراسر دنیا از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند .

بهینه سازی سایت وردپرس

بهینه سازی سایت وردپرس

سئو وبهینه سازی سایت وردپرس

در ابتدا باید به فکر یک محتوای مناسب باشید . محتوا در بهینه  سازی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است . محتوایی را که می خواهید درون سایت قرار دهید می بایست قابل فهم باشد تا خواننده بتواند به راحتی آن را درک کند .

محتوا باید ابتدا برای خواننده نوشته شود سپس برای  موتورهای جست و جو باشد . پس از اینکه محتوای مناسبی را تهیه نمودید بهتر است تصویر مناسبی را در درون آن قرار دهید .نام مناسبی را برای آن انتخاب کرده و قابلیت و خاصیت آلت را نیز برای آن فعال نمایید .

علاوه بر محتوا باید به عوامل دیگری نیز توجه داشت و از آنها برای بهینه سازی سایت وردپرس استفاده نمود . برای مثال باید نام صفحات را نیز به گونه ای انتخاب نماییم که کوتاه باشد و کلمات کلیدی در آنها به کار رفته باشد.

بهینه سازی سایت وردپرس

بهینه سازی سایت وردپرس

همچنین در محتوایی که نوشته می شود سعی نمایید کلمات کلیدی را در تگ های H1،H2 و … قرار دهید . همچنین می توانید مطالب آموزنده و مهم خود را برجسته نمایید ، البته باید دقت داشته باشید که زیاده روی در این امر باعث می گردد شما امتیاز منفی بگیرید . بعد از مدتی نقشه سایت خود را ایجاد نمایید ، این کار باعث  می شود که سئوی سایت شما پیشرفت داشته باشد . در اخر می توانید مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید این امر به شما در سئو بسیار کمک خواهد کرد .

به یاد داشته باشید که برای بهینه سازی سایت وردپرس  هیچگاه از روش های غیر اصولی و یا به اصطلاح روش های سئو کلاه سیاه استفاده ننمایید .

وردپرس تا میزان بسیار زیادی بهینه شده است و سئوی آن به میزان راحت تر از سیستم های محتوای دیگر است ، بنابراین استفاده از روش های غیر اصولی پیشنهاد نمی شود زیرا دیر یا زود باعث می شود تا موتورهای جست جو آن را متوجه شوند و سایت جریمه شود .

v