بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو سایت  به معنای پیاده سازی اصول ، قواعد و الگوریتم های موتورهای جت و جو به ویژه گوگل در سایت می باشد .

 

 

بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو سایت

 

 

بهینه سازی و سئو

هدف از این کار قرار گیری سایت در صفحه اول موتورهای جست و جو و حتی رساندنن آن به لینک های اولیه می باشد . هنگامی که یک سایت را راه اندازی می نمایید ، هدف شمما این است که کاربرانی از سایت شما دیدن کرده ، از مطالب آن استفاده نمایند یا حتی اگر محصولی را در سایت خود قرار داده اید در صورت نیاز آن را خریداری کنند و به طور کلی از خدماتی که شما از طریق سایت ارائه می دهید استفاده نمایند .

برای این امر شما باید سایت خود را بهینه سازی  یا همان به اصطلاح سئو نمایید . بهینه سازی و سئو سایت مجموعه ای از فرایند ها و تکنیک هاست که باعث می شود سایت در موتورهای جست و جو پیشرفت کرده و جایگاه مناسب تری داشته باشد و در نتیجه این امر باعث می شود ترافیک سایت بالا رفته  و بازدید بیشتری از سایت صورت بگیرد .

بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو سایت

فرایند سئو به دو صورت سئو داخلی و سئو خارجی انجام می گردد که هر کدام فرایند های خاص خود را دارند و تاثیر بخصوص خود را می گذارند . اولین گام پس از طراحی سایت به صوت اصولی انتخاب کلمات کلیدی است که قرار است سایت نسبت به آنها پیشرفت داشته و جایگاه بهتری را در نتایج جست و جو بدست آورد .

مسئله بسیار مه در بهینه سازی و سئو سایت  این است که این فرایند زمان بر بوده و نیاز به صبر و حوصله دارد شما نمی توانید این انتظار را داشته باشید که در طی چند روز بتوانید نتیجه مورد نظر را بدست آورید .