تاثیر به روز کردن محتوا های سایت در سئو

تاثیر به روز کردن محتوا های سایت در سئو

این مورد به این معنا نیست که در سایت محتوای تازه ای بگذارید، پس اشتباه نکنید.

seo

به روز رسانی محتوا و تاثیر آن در سئو

بیشتر افراد می گویند هر سایتی که دیر به دیر محتوا جدید می گذارد، گوگل نیز آن را در نظر نمیگیرد و رتبه گوگل آن را از او می گیرد، ولی این نظریه ی اشتباهی است. بعضی از مدیران سایت ها هستند که به دلیل مشغله کاری زیاد شاید دیر به دیر، به سایت خود مراجعه و در آن محتوای جدید بگذارند، ولی همین سایت شاید توانسته با محتوای با کیفیت، و به اشتراک گذاشتن کاربران، رتبه خود را در گوگل  حفظ کرده باشد.

مطمئناً گوگل هم به افرادی که سایت خود را به روز رسانی می کنند اهمیت زیادی می دهد و برای آن ها نیز همانند شما ارزش زیادی قائل است.
شما نیز به جای اینکه هر روز مطلب گذاری کنید، می توانید در طول هفته دوبار این کار را انجام دهید ولی مطلبی با کیفیت بسیار بالا که کاربران مشتاق باشد آن را برای شما به اشتراک بگذارند و اینگونه ترافیک سایتتان نیز بیشتر شده و سایتتان روند خوبی را در پیش می گیرد.
ولی منظورمن در این مورد بروز رسانی محتوا است. از نظر گوگل صفحه ای که بروز رسانی می شود و محتوا های جدیدی به آن اضافه می شود یک نکته مثبت است. ولی اشتباه نکنید منظور ما تغییر محتوای آن صفحه نیست، بلکه اضافه کردن محتوای تازه و بروز رسانی آن است.

مثلاً در برخی از جست و جو ها نیز می تواند صفحه ای که به آن وارد می شوید، آخرین بروز رسانی انجام شده را در زیر آن صفحه مشاهده کنید.