جریمه گوگل

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست نتایج جستجو موتور بروکسل ادعا می کند فن آوری غول پیکر مورد سوء استفاده قرار گرفته غلبه بر بازار با دستکاری نتایج موتور جستجو خود را به نفع خود و مقایسه خرید خدمات خود را با گوگل بر روی پرچم اتحادیه اروپا بر روی یک تشک موش قرار می دهد.

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست

گوگل ادعاهای اتحادیه اروپا را انکار می کند که به طور سیستماتیک در مقایسه با خرید خود در صفحه نتایج جستجوی خود، خدمات مطلوب را ارج می نهد.

اتحادیه اروپا گوگل را به دلیل ضرب و شتم غلبه بر بازار موتورهای جستجو در ساختن سرویس خرید آنلاین خود، در تصمیم گیری چشمگیر که پیامد های گسترده ای برای این شرکت دارد، به میزان 2. 42 میلیارد یورو (2.14 میلیارد پوند) ثبت کرده است.

اروپا، با تنظیم مصنوعی و غیرقانونی خود را در جستجوی مقایسه قیمت خود در جستجو، گوگل هر دو گزینه مصرف کنندگان واقعی خود را رد کرد و شرکت های رقیب توان رقابت در زمینه بازی یکنواخت را رد کردند.

غول سیلیکنون دره 90 روز برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی خود توضیح می دهد و توضیح می دهد که چگونه راه های خود را اصلاح کند یا جریمه ای به مبلغ € 10.6 میلیون در روز برساند، که برابر با 5٪ از میانگین روزانه درآمد جهانی شرکت الفبای آن شرکت است.

گوگل: خوب است اتحادیه اروپا جنگ تجاری زیرزمینی را علیه شرکت های فن آوری ایالات متحده انجام نمی دهد

در پشت این یافته که گوگل بازیکن غالب در بازار موتورهای جستجوگر اروپایی است، تنظیم کننده اتحادیه اروپا بیشتر تحقیق می کند که چطور این شرکت ممکن است موضع خود را به خصوص در ارائه نقشه ها، تصاویر و اطلاعات مربوط به خدمات محلی مورد سوء استفاده قرار دهد.

جریمه های گوگل در سئو چیست

تصمیم کمیسیون، پس از یک پرونده 7 ساله به تسلط گوگل در جستجوها و گوشی های هوشمند، نشان می دهد که شرکت ممکن است نیاز به بازنویسی عمیق در مورد نحوه عملکرد آن داشته باشد. هم اکنون مسئولیت رسیدگی به دعوی مدنی برای صدمه به هر شخص یا شرکتی که تحت تاثیر رفتار ضد رقابتی آن قرار دارد، مواجه است.

جریمه گوگل

جریمه گوگل

مارگارت وستاگر، کمیسیونر مجلس سنای ایالات متحده، به عنوان یکی از مقامات اتحادیه اروپا مسئولیت رسیدگی به پرونده گوگل را رد کرد و ادعا کرد که اتهامات برلوسکونی علیه شرکت های آمریکایی، که ادعا می کنند که غول تکنولوژی، “مدرسه قدیمی” غیرقانونی بوده است.

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست “گوگل با بسیاری از محصولات نوآورانه و خدماتی که زندگی ما را تغییر داده است، ارائه شده است. این یک چیز خوب است، “Vestager به خبرنگاران گفت: همانطور که او اعلام کرده است که بزرگترین پرونده ضد تروریستی است. “اما استراتژی گوگل برای خرید خرید مقرون به صرفه فقط مربوط به جذب مشتریان نبود، زیرا محصولاتش بهتر از رقبای خود بود.

“در عوض، گوگل از تسلط خرید خود در نتایج جستجوی خود و تضعیف رقبای خود، تسلط بازار خود را به عنوان یک موتور جستجوگر مورد سوء استفاده قرار داد.

جریمه گوگل

“آنچه که گوگل انجام داده است، تحت قوانین اتحادیه ضد انحصاری اتحادیه اروپا غیرقانونی است. این دیگر شرکت ها فرصت شكستن در مورد شایستگی ها و نوآوری را انكار كرد. و مهمتر از همه، مصرف کنندگان اروپایی را از انتخاب واقعی خدمات و مزایای کامل نوآوری محروم کرد. ”

به موجب اعلام، سهام در الفبای 1.5٪ در معاملات پیش از بازار در نیویورک کاهش یافت. وستاگر پیشنهادات مبنی بر اینکه این حرکت میتواند به روابط آتلانتیک آسیب برساند، اشاره کرد و افزود که اتحادیه اروپا مایل نیست که گوگل «گذرنامه آزاد» را به گوگل ارائه دهد.

با این حال، او تأیید کرد که تنظیم کننده اتحادیه اروپا با شرکت فدرال تجارت فدرال ایالات متحده همکاری خود را متوقف کرد، در حالی که تصمیم گرفت که در سال 2013 هزینه های خود را دنبال نکند.

گوگل بلافاصله یافته های این کمیسیون را رد کرد و قصد تجدیدنظر در این نشست را با اشاره به نزاع قانونی خشن بین دو طرف نشان داد. یک سخنگوی شرکت گفت: “هنگامی که شما آنلاین می شوید، می خواهید محصولاتی را که دنبال می کنید را به سرعت و به آسانی پیدا کنید. و تبلیغ کنندگان می خواهند همان محصولات را تبلیغ کنند.

“به همین دلیل است که گوگل نشان می دهد تبلیغات خرید، اتصال کاربران ما با هزاران نفر از تبلیغ کنندگان، بزرگ و کوچک، در راه است که برای هر دو مفید است.

“ما با احترام با نتایج اعلام شده امروز مخالف هستیم. ما تصمیم کمیسیون را بررسی خواهیم کرد، زیرا ما درخواست تجدیدنظر را بررسی می کنیم، و ما منتظر ادامه دادن به پرونده ما هستیم. ”

وستگر به خبرنگاران گفت که گوگل در سال 2004 با بازار سرویس مقایسه ای با سرویس Froogle وارد شده است که کاربران را قادر می سازد محصولات و قیمت های آنلاین را با قیمت مناسب مقایسه کنند.

جریمه های گوگل

جریمه های گوگل در سئو سایت چیست او گفت که در عرض دو سال شرکت می دانست که در حال مبارزه است. یک سند داخلی از سال 2006 در جریان تحقیقات کشف کرد: “Froogle به سادگی کار نمی کند.”

از همان سال 2008، وستگر گفت، گوگل در ابتدا در انگلستان و آلمان و بعد از آن، یک تغییر اساسی در استراتژی برای عرضه خدمات مقایسه خرید مقایسه کرد و قوانین اتحادیه اروپا را به اجرا درآورد.

بر اساس تجزیه و تحلیل حدود 1.7bn جستجوگرهای جستجو، الگوریتم جستجو گوگل به طور سیستماتیک به طور مداوم قرار دادن برجسته در خدمات مقایسه خرید خود را به صدمه زدن به خدمات رقیب.

قرار دادن محصول گوگل در مقابله با رقبای خود، به موفقیت خدمات خرید منجر شد،

تهیه شده توسط:

علی ناییج