ترافیک به صورت رایگان

راهکارهای دریافت ترافیک رایگان

راهکارهای دریافت ترافیک رایگان

راهکارهای دریافت ترافیک رایگان: 10 راه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان! ترافیک وب سایت

گرفتن ترافیک یکی از وظایف مهم برای هر استاد وب است. علاوه بر این، شما نمی توانید یک بار ترافیک دریافت کنید و فقط مزایا را به دست آورید. گرفتن ترافیک یک کار مداوم است و شما باید دائما این کار را انجام دهید، اگر می خواهید ترافیک بگیرید و آن را نگه دارید.

در اینجا برخی از بهترین راه ها هستند

برای دریافت ترافیک به صورت رایگان!

 بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو

موتورهای جستجو همیشه یک راه اصلی برای دریافت ترافیک به صورت رایگان بوده است. به همین دلیل است که شما باید مشق شب خود را انجام دهید و سایت خود را بهینه کنید تا بتوانید کلمات کلیدی را که هدف قرار می دهید رتبه خوبی داشته باشید.

سئو هنوز هم قدرتمند ترین راه برای دریافت ترافیک به صورت رایگان است و شما واقعا نیاز به سرمایه گذاری در زمان و تلاش در بهینه سازی سایت خود دارید. سئو بسیار دشوار نیست و اگر بخواهید به طور خلاصه آشنا شوید، سئو  ما را بررسی کنید. اگر برای آن خیلی مشغول هستید، می توانید با مقاله 15 دقیقه جستجوگر شروع کنید.

محتوای سایت خود را به طور مرتب بروز کنید

اگر شما برخی از اسرار تکان دهنده را نشان دادید، ممکن است کمی نا امید شوید. یکی از اولین گام در گرفتن ترافیک به صورت رایگان، بی اهمیت و حیاتی است – محتوای عالی دریافت کنید و آن را به طور مرتب به روز کنید.

از لحاظ SEO، محتوا پادشاه است. اگر محتوای شما خوب و به طور مرتب به روز شود، نه تنها مخاطب وفادار را به بازدید کننده تکرار می کنید، که اغلب می آید تا ببینید چه چیزی جدید است. اما موتورهای جستجو نیز سایت شما را دوست دارند!

 از سایت های نشانه اجتماعی استفاده کنید.

سایت های نشانه اجتماعی (به ویژه محبوب ترین در میان آنها) یکی دیگر از راه های قدرتمند برای دریافت ترافیک به صورت رایگان هستند. اگر می خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، بررسی نحوه دریافت ترافیک از سایت های نشانه گذاری اجتماعی را بررسی کنید ، جایی که ما توضیح دادیم که چه کاری باید انجام دهیم اگر می خواهید ترافیک رایگان را از سایت هایی مانند Digg، Delicious و غیره دریافت کنید.

از حساب توییتر و فیس بوک خود استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی نیز راهی برای دریافت ترافیک به صورت رایگان هستند. اگر شما در شبکه ها مانند توییتر یا فیس بوک محبوبیت داشته باشید، ترافیک از آنجا می تواند به راحتی از گوگل و سایر موتورهای جستجو جلوگیری کند. درست است که ساختن یک شبکه بزرگ پیروان هدفمند در توییتر و طرفداران فیس بوک زمان و تلاش زیادی را صرف می کند، اما به طور کلی نتیجه آن ارزش است.

دریافت لینک با سایت های دیگر در تو رفتگی در دیوار شما

راه دیگری برای دریافت ترافیک به صورت رایگان از سایت های دیگر در طاقچه شماست. پیوند با سایتی دیگر در طاقچه شما همچنین برای جستجوگرها مفید است، به ویژه اگر شما موفق به دریافت لینک بدون ویژگی معروف nofollow شوید. اما حتی اگر لینک ها بدون هیچ دلیل (به عنوان مثال برای SEO ها بی فایده باشند)، هنوز هم به ترافیک سایت شما کمک می کنند. اگر شما موفق به لینک خود را در مکان قابل مشاهده در سایت با حجم زیادی از ترافیک قرار دهید، می توانید هزاران بار از این لینک به تنهایی دریافت کنید. اگر شما نیاز به یک لیست از سایت های درون تو رفتگی در دیوار خود را که در آن شما می توانید از لینک ها ، از ابزار سازنده Backlink را بررسی کنید . با این حال، اگر تبادل لینک کنید، مراقب باشید، زیرا اتصال به همسایگان بد می تواند به شما آسیب بزند.

از هر فرصتی برای تبلیغ سایت خود به صورت رایگان استفاده کنید.

ارتقاء آزاد همیشه خوش آمدید، پس نادیده نگیرید. راه های بسیاری برای ارتقاء سایت شما به صورت رایگان وجود دارد و برخی از محبوب ترین آنها عبارتند از تبلیغات طبقه بندی شده رایگان، ارسال به دایرکتوری، گنجاندن در لیست های مختلف و غیره. درست است که همه راه های رایگان برای تبلیغ سایت خود کار خوبی نیست، اما اگر شما مکان های مناسب برای ارتقاء سایت خود را به صورت رایگان انتخاب کنید، این همچنین می تواند باعث افزایش تعداد ترافیک شود.

 ایجاد یک محصول یا خدمات رایگان

محتوا بیشترین میزان ترافیک را در هنگام ارائه چیزی مفید ارائه می دهد. انواع مختلفی از محتوای مفید که می توانید ایجاد کنید وجود دارد و آنها تا حد زیادی به توطئه سایت شما بستگی دارد. شما می توانید مقالات با تن توصیه و یا راهنمایی کوتاه، اما یکی از قوی ترین راه برای گرفتن ترافیک است برای ایجاد یک محصول یا خدمات رایگان. هنگامی که این محصول یا خدمات محبوب می شود و مردم شروع به بازدید از سایت شما می کنند، شانس این است که آنها را از بخش های دیگر سایت نیز بازدید کنند.

 از محتوای ویروسی استفاده کنید

محصولات و خدمات رایگان برای دریافت ترافیک رایگان به سایت شما هستند و یکی از بهترین گونه ها در این زمینه محتوای ویروسی است. محتوای ویروسی به این صورت نامیده می شود زیرا آن مانند یک ویروس توزیع می شود – یعنی زمانی که کاربران مانند محتوای شما هستند، آنها آن را به دوستان خود ارسال می کنند، آن را در سایت های مختلف ارسال می کنند و به صورت رایگان از طریق روش های مختلف تبلیغ می کنند. محتوای ویروسی به تنهایی توزیع می شود و تنها وظیفه شما این است که آن را ایجاد کنید و آن را به چند سایت محبوب ارسال کنید. پس از آن کاربران آن را انتخاب کرده و آن را برای شما توزیع می کنند. محتوای ویروسی می تواند یک ویدیو داغ یا یک نمایش باشد، اما می تواند یک مقاله قدیمی یا یک تصویر خوب باشد.

 استفاده از ارتقاء آنلاین

ارتقاء آفلاین اغلب فراموش شده است، اما همچنین راهی برای دریافت ترافیک به صورت رایگان است. بله، رایانه ها در همه جا هستند و بسیاری از مردم وقت بیشتری را صرف آنلاین از اینترنت می کنند، اما هنوز هم زندگی در وب کامل نیست. ارتقاء آفلاین نیز بسیار قدرتمند است و اگر شما می دانید که چگونه از آن استفاده کنید، این می تواند بازدیدکنندگان بسیاری را نیز به همراه داشته باشد. برخی از راه های سنتی آفلاین برای تبلیغ سایت شما عبارتند از چاپ URL خود را در کارت های کسب و کار شرکت شما و سوغاتی و یا چسباندن آن را در وسایل نقلیه شرکت شما. شما همچنین می توانید تی شرت و دیگر کالاهای خود را با لوگوی خود شروع کنید و بدین ترتیب نام تجاری خود را محبوب تر کنید.

 URL خود را در امضای خود قرار دهید

URL ها در امضاهای انجمن نیز راهی برای دریافت ترافیک به صورت رایگان هستند. انجمن ها وجود دارد که میلیون ها بازدید کننده در روز دریافت می کنند و اگر شما یک کاربر محبوب در چنین انجمن هستید، می توانید از این برای دریافت ترافیک به سایت خود استفاده کنید. هنگامی که شما در انجمن ها و افرادی مانند پست های خود پست می کنید، تمایل دارند روی امضای خود به سایت خود بر روی لینک سایت کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما کسب کنند. در موارد نادر، شما ممکن است قادر به ارسال لینک عمیق (به عنوان مثال یک لینک به یک صفحه داخلی سایت) به جای یک لینک به صفحه اصلی خود را و همچنین این راه را برای تمرکز توجه به یک صفحه خاص است. متاسفانه، لینک های عمیق به ندرت مجاز می باشند.

گرفتن ترافیک به صورت رایگان یک موضوع وسیع است و امکان نداشتن تمام راه های انجام آن وجود داشته باشد. با این حال، اگر بدانید مهمترین راه ها – یعنی راه هایی که در این مقاله مورد بحث قرار گرفتیم و آنها را به درستی اعمال می کنید، تضمین شده است که شما قادر خواهید بود بدون هیچ هزینه ای به تعداد زیادی ترافیک دسترسی پیدا کنید.