سئو سایت

راه های افزایش بازدید سایت

راه های افزایش بازدید سایت

راه های افزایش بازدید سایت اشتراک افزودن به ما به عنوان کارآفرینان اغلب احساس می کنیم که عرشه در برابر دنیای دیجیتال در برابر ما قرار دارد. ما به عنوان رقبای عظیم ما از بودجه مشابهی برخوردار نیستیم، و ما هیچ ارتشی از بازاریابان نداریم که بتوانند آنها را استخدام کنند. بنابراین چگونه می توان یک کسب و کار کوچک و متوسط ​​را در مقابل شانس قریب الوقوع، بخش خود را از بازار جدا کرد؟ نکات زیر به شما نشان می دهد.

بازاریابی فیس بوک

فیس بوک یک ابزار تبلیغی بزرگ است که آیا شما در صنعت B2B یا B2C هستید. اما آیا می دانستید که می توانید مخاطبان مجدد بازاریابی را در فیس بوک راه اندازی کنید؟ با نصب یک پیکسل ردیابی فیس بوک در سایت خود، می توانید به مشتریانی که از سایت شما بازدید کرده اند، ادامه دهید. این یک راه عالی برای ایجاد ترافیک برگشت به وبلاگ یا وبسایت کسب و کار شما است. و شما می توانید بازاریابی را به مخاطبان به اندازه 100 بازدید کننده شروع کنید.

فیس بوک ایمیل مخاطبان سفارشی

با فیس بوک باقی می ماند، می توانید آن ایمیل را از زندگی خود نیز به دست آورید. به جای استفاده از آن فقط برای یک بار در یک زمان ایمیل های خود را به مشتریان خود منتقل کنید، می توانید این لیست را به فیس بوک آپلود کنید و حساب های اجتماعی هر کسی را که آدرس ایمیل خود را به آن متصل کرده اید، ضبط کنید. این مزیت بزرگی است زیرا به شما این امکان را می دهد که به آن کاربران در دستگاه های تلفن همراه خود بفروشید.

4 راه موفقیت لینک ساخت برای افزایش ترافیک وب سایت

بازاریابی توییتر

راه های افزایش بازدید سایت بازاریابی توییتر تقریبا دقیقا همان شیوه بازاریابی فیس بوک است. به سادگی پیکسل را نصب کنید و اکنون می توانید بازدیدکنندگان سایت خود را در توییتر قرار دهید. تفاوت اصلی این است که توییتر قبل از اینکه بتوانید تبلیغات خود را به سمت آنها بسپارید، تعداد بیشتری از مخاطبین را به حساب میآورید، و 500 نفر دقیق هستند.

توییتر مخاطبان سفارشی

درست مانند فیس بوک، می توانید با ارسال ایمیل خود به توییتر، کاربران توییتر را در دستگاه های تلفن همراه خود قرار دهید. با این حال، اگر از طریق آپلود ایمیل نمیتوانید حداقل 500 کاربر را به مخاطبین دلخواه خود ببرید، در اینصورت حداقل برای تبلیغ در مورد آنها به حداقل نیازمند نیستید.

کارت توییتر

کارت توییتر یک ابزار عالی برای هدایت ترافیک به سایت شما است. آنها توییت های بزرگتر هستند که تصاویر را ترکیب می کنند و به شما امکان می دهد تا دکمه های توییتر را بسازید. آنها به شما اجازه می دهند تا تماس های جذابی داشته باشید، تصاویر جذاب را درست در جریان، و حتی می توانید آنها را از ویژگی های خاص مانند دریافت بارگذاری مستقیما به صدای جیر جیر اعمال کنید. توییت با تصاویر 18 درصد بیشتر کلیک کنید از همتایان متن خود، بنابراین مطمئن شوید که از کارت توییتر استفاده می کنید.

80 درصد وقت خود را در قسمت تبلیغی صرف کنید

آیا می دانستید که 8 نفر از 10 نفر یک عنوان را بخوانند و بقیه آگهی های شما را بخوانند؟ در صورتی که این مورد باشد، شما باید اکثریت زمان خود را صرف تمدید عنوان کنید تا توجه مخاطبان خود را جلب کنید – و آنها را به سایت خود هدایت کنید. این که آیا شما در حال تبلیغات در فیس بوک، LinkedIn، توییتر و یا پرداخت هر کلیک، اطمینان حاصل کنید که سرفصل های شما در fleek است. (بله، من آنجا رفتم.)

یک لیست ایمیل ایجاد کنید

راه های افزایش بازدید سایت من فقط به شما گفتم که چگونه می توانید از ایمیل برای تبلیغ اجتماعی استفاده کنید، اما آنها همچنین ابزار شگفت انگیز برای رانندگی ترافیک از طریق یک خبرنامه هستند. اطمینان حاصل کنید که شما در وب سایت خود یک خبرنامه انتخاب کرده اید. ما شخصا از یک ابزار عالی به نام Drip استفاده می کنیم. این برنامه رایگان است و بسیار آسان است.

 اموزش وبلاگ

وبلاگ نویسی واقعا ترافیک را هدایت می کند ما اخیرا یک آزمایش انجام دادیم که در آن وبلاگهایمان را از دو بار در هفته به بیش از 10 پست در هفته افزایش دادیم. در نتیجه فقط 300 درصد افزایش ترافیک در دو ماه گذشته بود. و این یک رخداد غیر معمول نیست. یک شرکت دیگر به نام Convirza آزمایش مشابهی با نتایج حتی بهتر انجام داد. اما اگر شما در حال رفتن به وبلاگ هستید، بهتر است شماره 9 را انتخاب کنید.

تبلیغ وبلاگ خود را در فیس بوک

ممکن است شنیده باشید که فیس بوک بر روی دستاوردهای آلی خود برتری داشته است. این بدان معنی است که تقریبا هیچ کس پست های رسانه های اجتماعی شما را در فیس بوک نمی بیند. در عوض، شما باید کمی از بودجه را پشت سر بگذارید. یک استراتژی خوب این است که یک کمپین به طور مداوم در حال اجرا است که شامل پست های وبلاگ شما و هدف قرار دادن این مبارزات انتخاباتی به سمت مخاطب سفارشی و باز مخاطبان خود را به عنوان شرح داده شده در بالا.

سایت خود را برای جستجوگرها بهینه سازی کنید

راه های افزایش بازدید سایت تلاش برای دستکاری در رتبه بندی موتورهای جستجو گزاره ای از دست رفته در این نقطه است. در عوض، آنچه شما باید به آن توجه کنید این است که سایت خود را به عنوان مناسب برای موتورهای جستجو موتور که وب سایت شما خزیدن است نگاه کنند. نرم افزار مانند SEMrush می تواند به شما یک حسابرسی کامل سئو بدهد و به شما نشان دهد چه باید بکنید. زمان صرف شده در بهینه سازی سایت در سایت شما همواره زمان خوبی صرف شده است.

مبادله پست های وبلاگ با سایت های دیگر

پیوند وبلاگ خود را در سایت های دیگر، یک راه عالی برای هدایت مخاطبان جدید به سایت شما است. یک راه عالی برای انجام این کار این است که برای وبلاگهایی که در یک صنعت مشابه همانند شما هستند و در شرایط مشابه از لحاظ اندازه و مخاطب قرار دارند جستجو کنید. سپس، شما به ویرایشگر یا سایت سایت خود می رسانید.

تهیه شده توسط:

علی ناییج