راه های جدید بازاریابی

راه های جدید بازاریابی

راه های جدید بازاریابی

راه های جدید بازاریابی 3 دلیل برای قدم بزرگی با توجه به غوطه ور شدن و حرکت به یک رویکرد ورودی به بازاریابی شما می باشد. شاید برای مدت زمان طولانی فکر کرده باشید؛ شما کتاب های الکترونیکی را از شرکت های نرم افزاری دانلود کرده اید،

برای دانلود لیست سایتهای تبلیغاتی رایگان کلیک کنید.

چندین ماه از پست های وبلاگ های مورد علاقه خود برای پست های وبلاگنویسی مورد علاقه خود مطالعه کرده اید و می دانید عمیق تر آن را معقول می دانید، اما تغییر تمام کارهای بازاریابی خود را تعهد ترسناک .

در اینجا پنج دلیل بسیار خوبی برای انجام این حرکت وجود دارد، و آن را به زودی و نه بعد از آن.

هیچ کس دیگر مقاله محلی را نمی خواند

غمگین اما درست است. برای عادل بودن، تعداد کمی از مردم روزنامه های ملی را می خوانند. اکثر ما اخبار ما را در برنامه ها، از طریق ایمیل و یا حتی در توییتر دریافت می کنیم. اما نه در قالب کاغذ ارقام گردشگری بیش از 6 یا 7 سال گذشته برای برخی عناوین تقریبا نصف شده است. به طوری که تعداد نیم صفحه ای که شما در مجله محلی داشته اید، توسط افراد بسیار کمتر از آن دیده می شود.

نکته: به جای تبلیغات مطبوعاتی، شما می توانید در Google یا فیس بوک یا Instagram تبلیغ کنید یا در هر کجا که مخاطبان شما هستید، و ترافیک را به وب سایت خود منتقل کنید تا بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

روش های نوین تبلیغات

لیست پستی اجاره شده و یا شماره تلفن ها غیرقابل اعتماد است

در روزهای گذشته، خرید و یا اجاره یک لیست از نام ها و آدرس ها و ارسال نامه های ناخواسته به افرادی که تقریبا همان عنوان شغلی را به عنوان مخاطب هدف خود داشتند، رایج بود. سپس آن را به آدرس های ایمیل تغییر داد و شما را به هرزنامه هر کسی که شما را نمی شناخت و شما ایمیل خود را نمی خواستم. این همواره کمی دست و دلباز بود و در زمان من برخی از لیستهای نسبتا دلرنگی را تجربه کرده بودم، اما در این روزهای بازاریابی مبتنی بر مجوز، ارسال ایمیل به افرادی که از آنها خواسته نشده است، قطعا از بین می روند.

نکته: لیست مبتنی بر مجوز خود را با ارائه چیزی به طور واقعی مفید است که مشتریان بالقوه خود را تشویق می کند که با شما ارتباط برقرار کنند.

آیا متوجه شده اید که این روزها بیشتر برنامه ریزی های تلفنی را انجام می دهند و نه فقط چیدن گوشی را برای یک چت. تماس های فیلتر بسیار آسان است و بنابراین وقفه ها غیر عادی و حتی غیر قابل پیش بینی تر از آن هستند که مورد استفاده قرار می گیرند، برقراری تماس سرد یک تاکتیک قدیمی و ناقص است و ما موافق هستیم.

نکته: چت زنده یا درخواست یک دکمه تماس در وبسایت شما به شما امکان می دهد با افراد صحبت کنید وقتی میخواهند با شما صحبت کنند.

مخاطبان تلویزیون بیش از حد زیاد هستن

من تبلیغ تلویزیون را نمیخواهم. این بسیار موثر است و، شخصا، من عاشق تماشای تبلیغات عالی در تلویزیون هستم هرچند ارزان نیست هنگامی که فقط 2 یا 3 کانال تجاری وجود دارد، می توانید مخاطبان عظیم را برای تبلیغات خود تضمین کنید. با این حال، اکنون نه تنها یک کانال وجود دارد، بلکه بسیاری از راه های دیگر برای تماشای  وجود دارد، بنابراین انتخاب های مناسب و رسیدن به یک مخاطب به اندازه کافی بزرگ برای توجیه سرمایه گذاری شما پیچیده است.

نکته: از بودجه تولید تلویزیونی استفاده کنید تا یک فیلم را به اندازه کافی مناسب برای انتقال ویروس در رسانه های اجتماعی بسازید.