رونق تجارت و سئو سایت

اصلا چرا باید این همه مکافات بکشید تا سایت خود را بهینه سازی کنید؟ چرا باید هزینه سئو سایت را متحمل شوید؟ اگر این چند ماه را صرف مشتری یابی یا تبلیغات خارج از فضای اینترنتی می کردید تجارت شما بسیار زودتر شکوفا میشد!! نظر شما چیست؟ در این مقاله می خواهیم بدانیم اصلا چرا باید فروش بیشتر سراغ سئو سایت برویم؟

ecommerce-seo ام.سی سئو-سئو سایت، تجارت الکترونیک، رونق تجارت، بهینه سازی سایت

ecommerce-seo ام.سی سئو-سئو سایت

رونق تجارت و سئو سایت

برای شروع بهتر است سراغ آمار مربوط به دنیای تجارت و سئو سایت برویم. دنیای اینترنت هر روز در زندگی ما پررنگ تر می شود. هر روز تعداد مشتری هایی که ترجیح می دهند به جای خسته کردن پاهای شان در مراکز تجاری سراغ جستجو در اینترنت بروند بیشتر و بیشتر می شود. آمار حاکی از آن است که هشتاد و پنج درصد بازدید کننده های وب سایت ها یعنی ترافیک سایت ها از طریق موتورهای جستجو به دست می آیند. یعنی از هر ده نفری که به سایت شما سر می زنند هشت نفر و نیم شما را در گوگل، بینگ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو پیدا کرده اند. و البته از این تعداد شصت درصد از طریق موتور جستجوی گوگل به سایت شما می رسند! اگر شما بتوانید خود را به گوگل بشناسانید نان شما در روغن است. مخصوصا اگر در صفحات اول و نهایتا دوم گوگل ظاهر شوید. آمار می گوید بیش از نود درصد کاربران سایت های صفحه اول را انتخاب می کنند.

بازاریابی اینترنتی و سئو سایت

خب پس هنوز هم می خواهید این همه مشتری بالقوه را از دست بدهید؟ به نظر من اگر به جای کلی تراکت پخش کردن و بازاریاب پیداکردن که بیشتر هم نخوانده هم در سطل زباله ریخته می شود، کمی روی سئو سایت خود هزینه کنید برد با شما خواهد بود. البته می توانید هر دو نوع بازاریابی اینترنتی و بازاریابی غیر اینترنتی را کنارهم داشت باشید اما توجه کنید در بازاریابی غیر اینترنتی این شما هستید که دنبال هزاران مشتری می روید اما در بازاریابی اینترنتی این کاربر هست که سراغ شما می آید.

سئو سایت رونق تجارت جذب مشتری بهینه سازی سایت

سئو سایت رونق تجارت جذب مشتری بهینه سازی سایت

جذب مشتری و سئو سایت

پس با اهمیت روز افزون دنیای اینترنت بهتر است شانس تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی و جذب مشتری را ازدست ندهید. باید روی سایت خود کار کنید تا سایت شما در موتورهای جستجو بالا بیاید و ترافیک سایت شما بالا برود. اگر چندماه روی سئو سایت خود کار کنید می بینید که چقدر مشتری جذب می کنید. روی محتوای سایت خود کار کنید (این کاری است که خودتان نیز می توانید انجام دهید و نیاز به یک سئو کار حرفه ای ندارد کافی است اصول بهینه سازی و سئو سایت را بدانید). برای مشترهای خود مطالب به درد بخور با تصاویر جذاب بگذارید. سایت خود را و تجارت خود را در شبکه های اجتماعی به رقبا، دوستان، مشتری ها و همکاران خود بشناسانید. کلمات کلیدی مربوط به تجارتان را در مطالب خود بگنجانید تا مشتری که دنبال آن کالا یا خدمات خاص هست با جستجو در موتورهای جستجو شما را راحت تر بیابد. سئو سایت به شما کمک می کند تا تجارت خود را پررونق تر و مشتری های خود را بیشتر کنید.