سئو

ریسپانسیو کردن سایت

ریسپانسیو کردن سایت

ریسپانسیو کردن سایت چرا سئو مهم است؟ سئو موبایل بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند تا در زمان مناسب در موقع مناسب قرار بگیرید و اطمینان حاصل کنید که تجربه ای که مصرف کنندگان به شما ارائه می دهند ستاره ای است. ترافیک تلفن همراه دارای ترافیک دسکتاپ است. هر روز، مردم بیشتر و بیشتر کشف مزایای فراوانی از گوشی های هوشمند می کنند. تمام عمر ما در آن ماشین ها است – تقریبا ترسناک است تا ببینیم که چگونه ما به گوشی های هوشمند ما تبدیل شده ایم. بسیاری از مردم آن را توسعه خود و چیزی است که آنها نمی توانند بدون آن زندگی کنند. برای رسیدن به این افراد شما نیاز به جستجوگرهای تلفن همراه دارید.

موبایل لزوما در حال حرکت نیست. مطالعات نشان می دهد که مردم اغلب نزدیکترین دستگاه را برای نگاه کردن به چیزی شبیه سازی می کنند و در اغلب موارد این گوشی هوشمند است. آنها از قبل برای تصمیم گیری برای خرید چیزی استفاده می کنند تا خود را درباره محصولات توضیح دهند. هر جا جایی است با توجه به تحقیقات انجام شده توسط گوگل، کاربران گوشی های هوشمند دارای قصد خریدار بیشتری نسبت به کاربران دسکتاپ هستند. آنها متمرکز و آماده خرید هستند. این شغل شماست که آنها در جستجوی محصولات خود باشند.

سئو در مقابل دسکتاپ سئو

بین سئو دسکتاپ و جستجوگرهای تلفن همراه تفاوت وجود دارد، اما اهداف اغلب قابل مقایسه هستند. شما میخواهید مخاطبان خود را پیدا کنید و آنها را به مشتریان تبدیل کنید. در بعضی موارد، تاکتیک های رومیزی سئو نیز برای جستجوگرهای تلفن همراه کار می کنند، اما در یک شکل کمی متفاوت هستند. هنوز سه موضوع بزرگ وجود دارد: تمرکز بر عملکرد، تجربه کاربر و محتوا. در دسکتاپ سئو شما اغلب بیشتر به عموم مردم تمرکز می کنید، در حالی که سئو سئو تا حدودی بیشتر محور است.

شاخص تلفن همراه اول گوگل

ریسپانسیو کردن سایت اهمیت جستجوگرهای تلفن همراه از طریق اعلام اخیر گوگل حتی واضح تر شده است . در سال 2018، گوگل به یک شاخص تلفن همراه تبدیل خواهد شد. این یعنی چی؟ برای اولین بار گوگل رتبه بندی را بر اساس کیفیت نسخه تلفن همراه سایت به جای نسخه دسکتاپ تعیین خواهد کرد. یک Googlebot جدید وب سایت تلفن همراه خود را خزیدن و تعیین اینکه آیا عملکرد، محتوای و تجربه کاربر تا حد زیادی خسته کننده است. اگر چنین است، می توانید رتبه خوبی را بدست آورید. اگر به نحوی نتواند، سایتی دیگر رتبه بندی بیشتری خواهد داشت و شما را از آن عبور خواهد کرد. حتی اگر شما در مورد تلفن همراه تمرکز نکنید، هنوز هم توسط سایت تلفن همراه خود قضاوت خواهید شد، بنابراین اکنون زمان لازم برای اقدام است.

چیزها تغییر خواهند کرد

در حال حاضر، هیچ کس دقیقا نمی داند چگونه این فرآیند با یک کنفرانس متفاوت خواهد بود. ما می دانیم، با این حال، باید سایت تلفن همراه خود را با رفع موانع احتمالی مانند اسکریپت های ضعیف بارگیری نگه دارید. مسائل را در robots.txt خود مسدود نکنید. اگر می خواهید شاخص خوبی داشته باشید، همچنین باید بالاترین عملکرد ممکن را ارائه دهید.

ریسپانسیو کردن سایت شما دیگر نمیتوانید اطلاعات بیشتری در سایت تلفن همراه خود داشته باشید از سایت دسکتاپ شما. محتوای شما باید در هر دو مورد باشد، زیرا در آینده شما فقط می توانید در اطلاعاتی که در صفحه تلفن همراه شما قرار دارد رتبه بندی کنید. یا، مانند Google Maile Ohye در یک مصاحبه به ما گفت :

“برای بهینه سازی برای یک شاخص تلفن همراه اول، اطمینان حاصل کنید که آنچه که برای کاربران تلفن همراه ارائه می کنید، نسخه ای از محتوا است که می خواهید Google را به فهرست، نه یک نسخه برش خورده یا یک نسخه که بعد از دسکتاپ به روز شود ، یا نسخه ای که به صفحه اصلی تلفن همراه هدایت می شود. ”

فراموش نکنید که به گوگل سئو سایت خود را به تلفن همراه ضد. شما می توانید یک بیانیه نمایشگر را اضافه کنید – اگر از طراحی پاسخگو استفاده می کنید – یا یک هدر Vary هنگام استفاده از سرویس پویا. در بخش بعد در این مقاله یا در اسناد توسعهده گوگل بیشتر بدانید .

بدانید چه باید بکنید

ریسپانسیو کردن سایت سئو – درست مانند جستجوگرها به طور منظم – همه چیز در مورد اطمینان از اینکه سایت شما قابل پاکسازی و قابل جستجو است. همچنین، شما نیاز به عملکرد ستاره ای، محتوای عالی و UX بی عیب و نقص است. برای به دست آوردن این حق، شما باید بدانید که سایت شما در حال انجام است و آنچه بازدیدکنندگان شما در حال حاضر انجام می دهند. به عنوان مثال، آیا مردم از کلمات کلیدی مشابه در تلفن همراه برای پیدا کردن شما استفاده می کنند؟ مردم اغلب با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه به جستجوی آنها می پردازند. و چه می خواهید مردم انجام دهند؟ ارائه شده برای حرکت به نزدیک ترین غذاهای کامل کمتر از ایده آل است که شما در یک ماشین دسکتاپ هستید. هرچند این باعث می شود که گوشی هوشمند شما کاملا منطقی باشد.

ابزارهای جستجوگر موبایل

شما باید با Google Search Console بهترین دوستان باشید. ابزار جستجوی آن افسانه ای و کمک بزرگی است اگر شما می خواهید بدانید که چگونه سایت شما در نتایج جستجو انجام می شود. به عنوان مثال، با استفاده از ویژگی تجزیه و تحلیل جستجو ، شما می توانید ببینید که چگونه کاربران تلفن همراه و دسکتاپ از کلمات برای پیدا کردن آنچه که آنها نیاز دارید استفاده کنید. آیا شما کلمات درست را هدف قرار می دهید؟ آیا باید بر روی چیز دیگری تمرکز کنید؟

یکی از ابزارهای کنسول  جستجوی گوگل دیگر که زندگی شما را کمی ساده تر می کند، ابزار کاربردی استفاده از تلفن همراه است. این ابزار سایت شما را بررسی می کند و یک مرور کلی از پست ها و صفحاتی که قوانین مربوط به موبایل را دنبال نمی کنند ارائه می دهد. این یک راه عالی برای شروع بهبود سئو شما است.

نوشته شده توسط:

علی ناییج