سئوی سایت

سئوی سایت

سئوی سایت یا بهینه سازی به فرایند و تکنیک هایی گفته می شود که با استفاده از آنها می توان رنک و جایگاه یک سایت را بهبود بخشید .

سئوی سایت

سئوی سایت

بهینه سازی و سئوی سایت

این کار علاوه بر اینکه    باعث می شود ترافیک سایت شما افزایش یابد ، سببب می شود که سایت شما در نتایج جست و جوی موتورهای جست و جو بهتر نمایش داده شود .دو دسته از عوامل در سئو تاثیر دارند . عوامل خارجی و عوامل داخلی سایت که سئو بیشتر بر عوامل داخلی توجه می نماید  .

از جمله عوام مهم سئوی داخلی عبارتنداز : چگونگی طراحی سایت ،نحوه کد نویسی سایت ، محتوایی که در درون سایت قرار می گیرد ، طراحی قالب و صفحات و… می شود .بنابراین قبل از اینکه به فکر سئوی سایت باشید ، می بایست سایت خود را به گونه ای طراحی نمایید که به نوعی بهینه نیز شده باشد .

اگر سایتتان رتبه و جایگاه مناسبی در گوگل ندارد جای نگرانی نمی باشد ،ابتدا می بایست تصمیم بگیرید که نسبت به چه کلماتی می خواهید پیشرفت داشته باشید ، سپس  به تحلیل و بررسی سایت های رقیب خوذد بپردازید تا بدانید کارتان تا چه میزان مشکل خواهد بود .

سئوی سایت

سئوی سایت

بعد از این امر می بایست نقاط قوت و ضعف  سایت خود را شناخته و برروی آنها کار نمایید. البته این امر می بایست توسط افراد متخصص در زمینه سئو انجام شود و انتظار نمی رود که هر فردی خودش بتواند سایت را آنالیز کند .بعد از انجام این مراحل ، حالا دیگر شناخت خوبی نسبت به سایت خود و سایت رقبا دارید و دیگر می بایست به انجام فرایند های سئو بپردازید .

اگر می خواهید بهر نتیجه بگیرید توصیه می شود این کار را به افراد متخصص بسپارید ولی اگر خودتان با سئوی سایت آشنایی دارید باید مراقب باشید که تمامی مراحل را به درستی انجام می دهید ، زیرا ممکن است انجام یک کار به  صورت اشتباه باعث جریمه شدن سایت از سمت موتور جست و جو شود.