سئو ارزان سایت

سئو ارزان سایت

سئو ارزان سایت

برخی با کلماتی مانند سئو ارزان سایت و با ظاهر شدن در نقش یک سئو کار حرفه ای به دنبال این هستند که مشتریانی که به آنها اعتماد کرده اند را از راه اصلی منحرف نمایند و از حسن اعتماد آن ها سوء استفاده می نمانید.

سئو ارزان سایت به این معناست که شما با مصرف زمان و هزینه کم به موفقیت خواهید رسید. باید دقت داشته باشید که هر چه زمان کمتری برای سئو استفاده شود از سوی گوگل جریمه هایی برای آن سایت در نظر گرفته می شود که به اصطاتح به آن پنالتی شدن می گویند.

سئو ارزان سایت

سئو ارزان سایت وجود دارد؟

زمانی که شما از سئو ارزان سایت صحبت می کنید دنبال این هستید که با هزینه ای کم به موفقیت برسید، این کار به این مانند است که شما بخواهید با پولی کم خانه ای بزرگ در محله ای خوب خریداری کنید. تقریبا این کار غیر قابل دستیابی است.

شرکت هایی که به شما پیشنهاد سئو ارزان سایت با زمان کم را می دهند به دنبال این هستند تا در زمانی کوتاه و با استفاده از خرید بک لینک های ارزان رسیدن به نتیجه را برای شما میسر شده نشان می دهند.  در صورتی که پس از مدتی با محرومیت از سوی گوگل مواجه خواهید شد.

رقابت با شرکت های قدیمی در گوگل

اولین نکته در زمینه رقابت با شرکت های قدیمی در گوگل این است که شرکت هایی که در رتبه ی بالایی قرار دارند سالهاست تلاش کرده اند و خود را به این جایگاه رسانده اند. این در حالی است که برخی از افراد به شما پیشنهاد می دهند که با هزینه ی کم و مدت زمانی بسیار کوتاه شما را به همان جایگاه می رسانند.

مساله ی بعدی این است که شما هیچ گاه نمی توانید تضمین باقی ماندن در جایگاه بالا برای مدت طولانی را بدهید فقط زمانی می شود این قول را داد که شما بسیار بر روی سایت خود کار کنید حتی زمانی که در رنک های بالا قرار گرفتید.

دو مساله ی مهم در سئو یکی زمانی است که شما شروع به سئو کردن کرده اید و دیگری زیر سازی و انواع کار هایی است که برای سئو انجام داده اید.

پنالتی شدن چیست ؟

بسیاری از افراد برای این که کار خود را برای سئو کمتر کنند و در زمان کمتری به هدف خود برسند شروع به روش های غیر معقول برای سئو می کنند.

این کار بدون جواب گوگل نمی ماند و گوگل سایت را جریمه می کند. این جریمه شامل محرومیت از نمایش سایت در گوگل و همچنین سابقه دار شدن دامنه می شود که باعث می شود تا در آینده برای سئو سایت زمان و کار بیشتری نیاز باشد.

خدمات mcseo

تمامی کلماتی که تا به امرو شنیده اید در خصوص سئو و تعاریف ما از آنها را فراموش کنید. ما برای شما پکیج سئو ی ارزانی داریم که باعث میشود شما هزینه ای کمتر نسبت به همکاران پرداخت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس ما در ارتباط باشید.

سئو سایت و بهینه سازی تصاویر

راه های افزایش بازدید سایت