سئو رایگان سایت

سئو رایگان سایت

برای سئو رایگان سایت کافی است تنها کمی با سئو و بهینه سازی سایت آشنا باشیم. سئو دارای مراحلی است که می توان با کمی مطالعه آنها را پیاده سازی نمود.

 

 

سئو.گوگل

 

البته این نکته نیز باید بیان شود که اگر این مراحل به صورت اصولی اجرا نگردند ممکن است نتیجه عکس بدهند ، پس بهتر ات قبل از اجراو انجام آن کمی درباره ی این امر مطالعه داشته باشید .برای اینکه بتوانیم سایت خود را بهینه سازی نماییم ابتدا باید مشخص شود که سایت مورد نظر قرار است طبق چه کلماتی در گوگل افزایش رتبه پیدا کند این بدین معنی است که ما باید ابتدا کلمات کلیدی خود را مشخص نماییم .

پس از انتخاب کلمات کلیدی خود باید شروع به نوشتن متن و درج محتوای مربوط با کلمات کلیدی در سایت خود بپردازیم . لازم به ذکر است که مراحل سئو نیاز به تکرار دارند و می بایست به ورت روزانه تکرار شوند.

یکی دیگر از مراحلی که می بایست انجام گردد قرار دادن لینک سایت خود در سایت های متفاوت و معتبر می باشد .بک لینک ها تاثیر بسیار زیادی در سئو و بهینه سازی سایت دارند .

 

سئو سایت

 

 

ما می  توانیم برای  سئو رایگان سایت این مراحل را روزانه تکرار نماییم. البته مراحل دیگری مانند تبلیغ در شبکه های اجتماعی و ریپورتاژهای خبری نیز می باشند که نیازمند هزینه اند ولی آنها نیز در بهبود رتبه سایت و بهینه سازی تاثیر دارند .

در کل برای سئوی سایت نیاز به هزینه می باش و انجام این مراحل تا حدودی جایگاه سایت ما را بهبود می بخشد  ، ولی برای این که بتواین به صفحه اول و لینکهای اولیه آن برسیم می بایست بهینه سازی و سئوی سایت خود را بهافراد متخصص و کاردان بسپاریم تا آنها با استفاده از ترفند ها و روش های اصولی و صحیح  بهینه سازی ساایت ما را انجام دهد .