seo چیست

سئو سایت:سئو وردپرس

سئو

سئو به منظور بهینه سازی موتور های جست و جو گر و سایت ها است.هر سایتی  که  طراحی می شود برای نتیجه گرفتن و دریافت ترافیک بالا و بازدید بشتر که  امتیاز ان را ارتقاع  دهد باید وب سایت خود را سئو کند.علم سئو همان استفاده از تگ های مناسب،کلمات  کلیدی  مناسب ، عبارات کلیدی مناسب،مطالب مناسب که مربوط به همان کلمه ی کیدی است که بر روی وب سایت مورد نظر کار می شود و و مضوعاتی که موتورهای جست و جو مطالعه و دنبال می کنند.

سئو سایت

نرم افزاری که موتورهای جستو جو گر از طریق آن مطالب را دسته بندی و فهرست بندی میکنند نرم افزار عنکبوتی است که تمام مطالب در تمامی سایت ها را پیدا می کند.

اما این نرم افزار های  خزندگی یا همان عنکبوتی دارای مشکلاتی هستند که همین باعث آن شده که متخصصانی که در موتور های جست و جو فعالیت می کنند تمام تغییرات را پیگیری و بهینه سازی کنند ،

اما از جمله مشکلاتی که این نرم افزار ها ی عنکبوتی این است که به یک مدل کار نمی کنند ، مثال وب سایت شما دریک  موتور جستو جوگر از امتیاز و رتبه متفاوتی نسبت به موتور جست و جو گر دیگری برخوردار است.

سئو داخلی سایت: این عبارت که on page هم نام دارد به این معنی است که کارهایی که در ظاهر وب سایت ها انجام می شود تا موتورهای جست و جو ان را بهینه سازی کنند و

با امتیاز و رتبه بالاتری در صفحات اول نمایش دهند که باید مراحل زیر درآن انجام شود:

دستورات و بهینه سازی _طراحی درست URL_طراحی ظاهری مناسب وب سایت_ پیوند (لینک) داخلی بهینه سازی_

قالب های نوشتاری وب سایت یا همان H1  H2  _تصاویر با حجم و اندازه مناسب_ اخذ تایید گوگل در وب سای برای تمامی صفحات_

مهم ترین مراحل سئو قرار دادن مطالب جدید و مناسب است که با انجام این پارامتر سئو داخلی سایت انجام می شود.