سئو

سئو سایت: استارت اولیه سایت در سئو چرا مهم می باشد؟

سئو سایت: استارت اولیه سایت در سئو چرا مهم می باشد؟

 

 

تجربه نشان می دهد که سایت هایی که با قدرت و عملکرد بهتری در سئو سایت خود را در ابتدا به گوگل شناسانده اند با سرعت بهتری در سئو کلمه کلیدی خود مشاهده شده اند. در واقع استارتی که گوگل سایت شما را می شناساند در سئو سایت شما بسیار اثرگذار می باشد. در ادامه به بیان نکاتی در این خصوص می پردازیم

 

سئو محتوا در استارت

سئو سایت

سئو سایت

استارت سایت شما و زمانی که گوگل سایت شما را برای اولین بار می خواهد ایندکس نماسد بسیار مهم می باشد. اگر شما در همان ابتدا محتوای با کیفیت در حجم بالا و با رعایت نمودن اصول سئو سایت فراهم نمایید می توانید جایگاه بهتری را در سئو سایت خود بدست آورید. محتوای کپی در سئو سایت اثرگذاری بسیار منفی خواهد داشت بویژه اگر از ابتدا بخواهید محتوای کپی در سایت خود درج نمایید.

 

بک لینک معتبر در استارت

 

بک لینک ها می توانند اعتبار سایت شما را نشان دهند . بویژه در استارت سایت شما بک لینک هایی که تهیه می کنید بسیار مهم می باشد. سعی نمایید در استارت سایت خود بک لینک از سایت های معتبر تهیه نمایید. تهیه بک لینک از سایت های معتبر و نیز رپرتاژهای خبری که به صورت دائمی باشد می تواند نمونه ای بک لینک سازی معتبر باشد. از بک لینک که به صورت اسپمی و موقت هستند و از سایت های کم اعتبار جلوگیری نمایید.