سئو سایت شبکه های اجتماعی

سئو سایت: تعداد بک لینک های سایت را از کجا بیابید؟

سئو سایت: تعداد بک لینک های سایت را از کجا بیابید؟

 

 

بک لینک ها در پروسه سئو سایت اثرگذاری بالایی دارد زیرا که اعتبار را به سایت شما خواهد بخشید. هرچه شما بیشتر در دیگر سایت ها لینک سازی و بک لینک تهیه نموده باشید پس می توانید سایت خود را معتبرتر معرفی نمایید.

 

 

نمایش بک لینک در گوگل وب مستر تولز

remove url در گوگل وب مستر

remove url در گوگل وب مستر

وب مستر تولز ابزار ارتباطی با مدیر وب سایت خواهد بود که برای شما اطلاعات سودمندی را از قبیل کلمات کلیدی که نشان داده شده ، میزان کلیک بر روی سایت شما را نشان می دهد و علاوه بر این می توانید تعداد بک لینک های سایت خود را مشاهده نمایید. در قسمت link to yur site می توانید تعداد دامنه هایی که از آن بک لینک تهیه نموده اید و همچنین تعداد صفحاتی از آن دامنه که بک لینک گذاشته اید را مشاهده نمایید. google webmaster tools ابزار قدرتمند تعاملی در سئو سایت مطرح می شود.

 

الکسا در نمایش بک لینک

 

سایت الکسا نیز تعداد بک لینک های سایت شما را به نمایش می گذارد و تعداد آن را نشان می دهد. البته به روز رسانی در سایت الکسا در خصوص بک لینک با تفاوت زمانی همراه می شود.

 

 

سایت majestic در سئو سایت

 

سایت majestic.com نیز نمایشی از تعداد بک لینک های سایت شما ارائه می نماید. می توانید با درج ادرس سایت خود تعداد بک لینک ، تعداد لینک های فالو ، تعداد لینک نوفالو و نیز نمایشی از کلمات کلیدی که در بک لینک ها موجود است را نمایش می دهد. این سایت می توانید انالیز خوبی از وضعیت رقبا نیز داشته باشد که در سئو سایت شما موثر است.