سئو سایت جوملا

سئو سایت جوملا

برای اینکه بتوانیم سئو سایت جوملا را به درستی انجام دهیم نیاز به یک تمپلیت مناسب و خوب داریم .

سئو سایت جوملا

سئو سایت جوملا

سئو جوملا

علاوه بر این موضوع نقشه سایت و آدرس های بهینه سازی شده و Robot.txt نیز از جمله مهمترین عواملی است که برای موتورهای جست و جو هائز اهمیت است . این مسئله که سایت در جایگاه مناسبی باشد و در صفحات اولیه قرار بگیرد برای هر فدی که دارای کسب و کار اینترنتی است بسیار هائز اهمیت است . برخی از معیار هایی که برای سئو سایت جوملا عبارت به شرح زیر می باشد :
فعال نمودن آدرس هایی که بهینه شده اند برای موتورهای جست و جو : یکی از مهمترین مسائل در سئو سایت جوملا این است که آدرس سایت برای موتورهای جست و جو قابل درک و خواندن باشند . آرس های سایت هرچه کوتاه تر و قابل درک باشند بهتر ایندکس می شوند.

ایجاد و نصب نقش سایت برای ارسال به گوگل وب مستر : ایجاد یک فایل از نقشه سایت برای اینکه مطمئن شویم گوگل صفحات سایت مارا در crawling تشخیص دادخ و ایندکس می کند ، بسیار با اهمیت است .

بهبود متاتگ های توضیحاتی و عنوان صفحات : یکی دیگر از عوامل مهم در سئوی جوملا بهینه سازی عنوان و متاتگ هایی است که در صفحات به کار برده می شوند. باید در نظر داشته باشیم که حداکثر طول عنوان صفحه 60 کاراکتر و حداکثر طول متاتگ 160 کاراکتر ممی باشد .

سئو جوملا

سئو جوملا

بهینه سازی Robot.txt و تگ های تصاویر : تصاویری که در صفحات به کار می بریم باید دارای برچسب alt باشند تا در صورتی که تصویر در صفحه نمایشن داده نشد این متن به صورت جایگزین نمایش داده شود ، همچنین گوگل برای ایندکس از این نوشته استفاده می کند . فایل robot نیز باید به گونه ای تنظیم گردد که تنها صفحاتی که ما نمی خواهیم موتورهای به آنها دسترسی داشته باشند مشخص شوند .
استفاده از افزونه و پلاگین های مناسب برای سایت : استفاده از این پلاگین ها و افزونه ها باعث می شود که ما مطئن شویم مطالبی که درون سایت قرار می دهیم برای سئو سایت جوملا مناسب می باشند یا خیر .