پنالتی شدن سایت در گوگل در سئو سایت

سئو سایت: دلایل افت یکباره سئو چیست؟

سئو سایت: دلایل افت یکباره سئو چیست؟

 

اگر در زمینه سئو سایت کاوش هایی داشته باشید شاید دیده باشید که وب سایتی یکباره با افت رنکینگ و وضعیت سئو سایت خود روبه رو می شود. اما دلایل این افت سئو چه مواردی می باشد. با دانستن این موارد می توانید از افت سئو سایت خود و نیز پنالتی شدن جلوگیری نمایید.

 

 

زنده نبودن سایت در سئو

 

یکی از دلایلی که موجب افت سئو سایت می شود زنده نبودن سایت می باشد. اگر شما در سایت خود به طور مرتب محتواگذاری انجام نمی دهید پس باید بگوییم که روند نامناسبی را در سئو سایت خود پیش گرفته اید و افت سئو اتفاقی است که پیش رو خواهید داشت. پس انتشار محتوای با کیفیت و مرتبط با کلمه کلیدی خود را به طور مرتب داشته باشید.

 

 

 

بک لینک های بی کیفیت در سئو

ام سی سئو سایت بازاریابی شبکه های اجتماعی

ام سی سئو سایت بازاریابی شبکه های اجتماعی

از دیگر عواملی که می تواند موجب افت سئو سایت و حتی پنالتی شدن شود تهیه بک لینک های بی کیفیت و نیز اسپمی می باشد. اگر از سایت های بی کیفیت که خود اعتباری ندارند در حجم بالا بک لینک تهیه نمایید پس اعتبار منفی را برای سئو سایت خود ایجاد نموده اید.

 

محتوای کپی در سئو

سئو سایت و محتوا

سئو سایت و محتوا

محتوای کپی در دیگر سایت ها یکی از مواردی است که با درصد بسیار بالا در سئو سایت اثرگذاری منفی می نماید. اگر شما محتوای کپی از دیگر وب سایت ها در سایت خود درج می کنید و یا اینکه محتوای دیگر سایت ها را با ادیت بسیار اندک در سایت خود منتشر می کنید بطوریکه که گوگل و دگیر موتورهای جستجو متوجه کپی بودن محتوا می شود پس سایت خود را به سمت پنالتی شدن روبه رو می نمایید و با افت سئو سایت روبه رو می شوید.