سئو

سئو سایت زمان انجام سئو سایت

سئو سایت زمان انجام سئو سایت

چه مدت طول می کشد سئو برای شروع کار

من بازاریابی دیجیتالی را برای کارآفرین و همچنین CMO پوشش می دهم.

به عنوان صاحب یک شرکت تولید کننده سرب دیجیتال، احتمالا سوال دیگری وجود ندارد که از من پرسید: “چه مدت طول خواهد کشید تا رتبه بندی # 1 را برای کلمات کلیدی من به دست آورم؟” پاسخ ساده نیست، زیرا خود سوال اشتباه است (بدون جرم). سوال این است که از درک جستجوگرها متولد شده است که یک بار واقعیت بود اما دیگر وجود ندارد.

جدید در مقابل قدیمی SEO

یک بار استراتژی این بود که شناسایی کلمات کلیدی که بیشتر مربوط به کسب و کار شما بود، بیشترین ترافیك را بدست آورده بود و بسیار رقابتی نبود. از آن استفاده می شود که شما 5 تا 10 کلیدی را که کلمات کلیدی “طلایی” شما بود را می بینید و اکثر ترافیک خود را به دست می آورید. وقتی کسی به ما می آید و می گوید: “من باید برای چنین و همین کلمه کلیدی # 1 باشم”، ما می دانیم که در آن پارادایم گیر کرده ایم.

این استراتژی کلمه کلیدی اشتباه است، زیرا با استثنائات ناقص و کم و بیش، هیچ یک از کلمات کلیدی وجود ندارد و هیچ گروهی از کلمات کلیدی وجود ندارد، که در حال رفتن به ترافیک زیادی در وب سایت شما است – حداقل در مقایسه با چیزی که می توانید از آن دریافت کنید دمیدن طولانی جستجو خط پایین این است که اگر شما بر روی یک گروه کوچک از کلمات کلیدی عمومی متمرکز شوید، احتمالا توسط اکثر افرادی که برای شما جستجو می کنید پیدا نمی شود.

امروزه جستجوگرها به طور فزاینده ای از جستجوی زبان طبیعی هدایت می شوند، یعنی افرادی که جستجو می کنند که بیشتر از سوژه های معمول بیش از دو یا سه کلمه کلیدی هستند. این اتفاق می افتد زیرا افراد از ابزارهایی مانند Siri و Google Now برای جستجو کردن خود استفاده می کنند، نه اینکه آنها را تایپ کنند. به همین دلیل مردم در جستجوی جستجوهای تایپ شده خود جزئیات بیشتری را در بر می گیرند، زیرا آنها در جستجوی یافتن سریع تر آن هستند.

این کلمات کلیدی برای رتبه بندی بسیار ساده تر است زیرا آنها به اندازه رقابتی نیستند. آنها بسیار مرتبط هستند زیرا جزئیات بیشتری را شامل می شوند و بنابراین ترافیک از این کلمات کلیدی با نرخ بالاتر تبدیل می شود. و در کل، تعداد جستجوهایی که در دم طول می کشد، اغلب به جستجوهای بیشتری می انجامد که شما از «کلمات کلیدی طلایی» خود دریافت می کنید.

بنابراین هدف، هنگامی که به رتبه بندی می آید، رتبه بندی چند کلمه کلیدی بالا نیست در طول زمان باقی می ماند، اما تمرکز بر روی تعداد بسیار بیشتری از جستجو های طبیعی طبیعی است که در حال رشد است و به سرعت در حال تغییر است.

سئو سایت زمان انجام سئو سایت

رتبه بندی به همان اندازه که فکر می کنید آنها را انجام ندهید

رتبه بندی مهم است اما آنها متریک نیستند که باید تمرکز کنید. اگر با پرسیدن “چه مدت طول می کشد سئو برای شروع کار” شما به معنای “چه مدت طول خواهد کشد قبل از من رتبه بندی بالا؟” و سپس شما خروجی برای نتایج، اشتباه است، به عنوان بنیانگذار Seer تعاملی Wil رینولدز علاقه مند است.

رتبه بندی ها یک شرکت تولید کننده ی جستجو هستند که به راحتی می توانند به فروش برسند چراکه از لحاظ احساسی رضایت بخش هستند، اما آنها بی ارزش هستند مگر اینکه منجر به فروش یا فروش شوند. نتیجه ی مورد نظر شما. به همین دلیل است که شما فقط باید شرکت های جستجوگرها یا متخصصان جستجوگرهای سئو را استخدام کنید که بر نتایج، و نه خروجی تمرکز می کنند.

سوال شما باید بپرسید

حالا شما می دانید که چگونه سئو تغییر کرده است و شما می خواهید منجر و فروش از شرکت جستجوگر خود را به جای فقط رتبه بندی، سوال شما باید بپرسید: “چه مدت طول می کشد برای جستجوگرها برای شروع تولید و فروش؟”

چه مدت طول می کشد تا جستجوگرها شروع به کار کنند

اکنون آماده پاسخگویی به سوالات درست هستیم. و پاسخ … بستگی دارد خسته کننده است، آیا این نیست؟ اما این حقیقت است. به چه بستگی دارد؟ این بستگی به تا چه حد وب سایت شما در اطراف وجود دارد، چه مقدار سئو سایت بر روی آن گذشته است، چه شکل وب سایت، چقدر محتوا بر روی آن، نمایه پیوند و بسیاری از عوامل دیگر SEO (see infographic در زیر) بستگی دارد.

دو وب سایت از یک مکان شروع نمی شود، حتی اگر آنها در یک صنعت مشابه باشند و برای همان مشتریان رقابت کنند. با این حال، در اینجا یک سناریو قابل قبول برای آنچه که تلاش های سئو سایت شما ممکن است در ماه های اولیه شبیه باشد، و نتایج شما ممکن است انتظار داشته باشید.

ماه 1 – تحقیق و کشف، ممیزی وب سایت، استراتژی کلمه کلیدی و برنامه ریزی. اگر تحقیق و کشف می تواند به سرعت انجام شود، در طی ماه اول ممکن است تغییرات فنی در وب سایت ایجاد شود. در موارد دیگر، یک مرحله تحقیق و کشف کامل می تواند بیش از یک ماه طول بکشد.

ماه دوم – شروع کار تکنیکال جستجوگرها، یعنی تغییر در وب سایت بر اساس نتایج حسابرسی سایت. در بعضی موارد وبسایت باید اصلاح شود، و این خود می تواند چند ماه طول بکشد. سایر فعالیت های سئو مانند کار بر روی پروفایل لینک و محتوای ساخت می تواند در همان زمان انجام شود و تعمیرات اساسی اتفاق می افتد.

اگر خودتان را در این وضعیت تعمیرات قرار دهید، شما “سئو” را انجام می دهید، اما شما هنوز هم هیچ نتیجه ای نخواهید دید زیرا تغییرات ایجاد شده تنها زمانی شروع می شوند تا تأثیری داشته باشند.