seo-mc-site-otimization-analysis

سئو سایت: نرم افزار افزایش ترافیک

سئو سایت: نرم افزار افزایش ترافیک

 

شاید شنیده باشید که برخی سایت ها برای افزایش ترافیک خود از نرم افزارهایی در این خصوص استفاده می نمایند که به واسط آی پی های مختلف و متعدد وارد سایت می شوند و شبیه سازی از ترافیک واقعی را برای شما ایجاد می نماید. در ادامه به بیان اثرگذاری ترافیک و استفاده ازین نرم افزارها در سئو سایت خواهیم پرداخت.

 

 

 

ترافیک فیک در سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت

ترافیک فیک که به واسط نرم افزارهایی اجرا می گردد شبیه سازی از ترافیک واقعی را در سایت شما اجرا می نمایند. وجود ترافیک در سایت شما می تواند بیانی در اعتبار سایت شما باشد و این اعتبار و تراس در الگوریتم های گوگل نیز مورد آنالیز قرا می گیرد. پس در واقع وجود ترافیک اثرگذاری در سئو سایت شما خواهد داشت. اما اگر به استفاده از این ترافیک فیک ادامه ندهید چه اثرگذاری در سئو سایت خود خواهید دید؟ در واقع این از دست دادن ناگهانی ترافیک بالا موجب اثرگذاری بسیار منفی در سئو سایت شما می شود که با افت سئو سایت مشاهده می گردد.

 

 

روش افزایش ترافیک در سئو سایت

 

رنکینگ سایت ها و سئو

رنکینگ سایت ها و سئو

همواره ترافیک واقعی می تواند اثرگذاری بسیار بالاتری را در سود اوری و نیز سئو سایت شما داشته باشد. بازاریابی محتوا ، اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی ، ایجاد کانال ها و گروه ها و درج لینک محتوای خود در آن . تمامی مواردی خواهند بود که ترافیک واقعی را به سایت شما هدایت می کند و این ترافیک واقعی می تواند اثرگذاری در سئو سایت و نیز درآمدزایی شما داشته باشد.