آنالیز سئو سایت

سئو سایت: وبلاگ سازی در تهیه بک لینک

سئو سایت: وبلاگ سازی در تهیه بک لینک

 

 

برخی از وب مسترها به منظور تهیه بک لینک در سئو سایت اقدام به ساخت وبلاگ ها و نیز انتشار محتوا در این وبلاگ ها می نمایند. در این مقاله می خواهیم اثرگذاری بک لینک گذاری در وبلاگ ها را در سئو سایت و بهینه سازی سایت مورد برررسی و آنالیز قرار دهیم.

 

 

ساخت وبلاگ در سئو سایت

تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو

تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو

وبلاگ ها این امکان را فراهم می اورند که افراد پس از عضویت آدرس و فضایی برای آنها در نظر گرفته می شود. در واقع شرایط ساخت سایت بدون صرف هزینه را میسر می نماید تا افراد محتوا و نیز مطالب مورد نظر خود را در وبلاگ ها منتشر نمایند. وبلاگ ها امکان گذاستن بک لینک را به شما می دهند و شما می توانید در وبلاگ خود هر چه که مایل هستید بک لینک به واسط کلمه کلیدی خود بگذارید.

 

 

اعتبار وبلاگ در سئوسایت

تراس در سئو سایت

تراس در سئو سایت

آیا وبلاگ ها اثرگذاری بالا را در سئو سایت ایفا می کنند؟ گذاشتن بک لینک در سایت های مختلف اثرگذاری مثبتی دارد و اگر شما از سیستم های وبلاگ سازی متعددی استفاده نمایید در واقع شما توانسته اید از IP و نیز دامنه های مختلف بک لینک تهیه نمایید  و درست به مانند این می باشد که شما از سایت های مختلفی بک لینک تهیه نموده اید. اما باید در نظر داشته باشید که اگر شما وبلاگ خود را ساخته اید و محتوایی نیز در آن گذاشته اید و پس آن را رها نموده اید پس نمی بایست انتظار تاثیرگذاری بالا را داشته باشید زیرا که سایت به روز رسانی و اکتیو نمی باشد و این خود موجب ضعف اعتبار و سئو سایت می شود. پس اگر می توانید وبلاگ های خود را به طور مرتب به روز رسانی نمایید و نیز برای وبلاگ خود بک لینک نیز تهیه نمایید پس شما اقدامی مناسب را در سئو سایت خود و نیز اثرگذاری بالا را از وبلاگ ها در سئو سایت خود خواهید دید.