سئو سازی سایت

سئو سایت و اثرگذارترین فاکتورها چیست؟

سئو سایت و اثرگذارترین فاکتورها چیست؟

 

 

 

 

سئو سایت لیستی از فاکتورها و عوامل تاثیرگذار را شامل می گردد که هر یک میزان اثرگذاری متفاوتی را خواهد داشت. در کلمات کلیدی متفاوت میزان رقابت مختلفی را خواهید داشت و همین سطح رقابت موجب می گردد که شما به فاکتورهای اثرگذار در سئو و نیز میزان اهمیت آن دقت داشته باشید.

 

 

 

اصول on-page در سئو

سئو کار حرفه ای

سئو کار حرفه ای

پایه ترین و نیز محوری ترین فاکتور در سئو سایت توجه به اصول درونی سئو می باشد. اگر شما کلمه کلیدی که مورد نظرتان است را در سایت خود درج ننمایید پس نمی بایست انتظار داشته باشید که گوگل شما را در آن کلمه کلیدی بشناسد. تگ تایتل ، تگ توضیحات ، هدینگ ها ، چگالی کلمه کلیدی ، لینک سازی داخلی مواردی هستند که به عنوان پایه در سئو سایت مطرح می شوند.

 

 

بک لینک در سئو سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

پس از المان های اولیه سئو ، اعتباری که سایت شما دارد بسیار مهم می باشد. بک لینک از سایت های معتبر می تواند به سایت شما نیز اعتبار دهد. استراتژی بک لینک با در نظر گرفتن تکنیک هایی می تواند اثرگذارتر گردد. اعتبار سایت ، آی پی دامنه ، دائمی بودن لینک ، زمینه کاری سایت مواردی هستند که در بک لینک مورد توجه قرار می گیرد.

 

 

ترافیک سایت در سئو

سئو سایت

سئو سایت

ترافیک سایت از دیگر المان هایی می باشد که در سئو سایت اثرگذار می باشد. گوگل ترافیکی که در سایت شما وجود دارد را مورد بررسی قرار می دهد و در واقع سایت هایی که پر ترافیک باشند می توانند بیانی از اعتبار سایت باشند که توسط گوگل مورد آنالیز قرار می گیرد.

 

 

محتوا در سئو سایت

 

محتوا و زنده بودن سایت از دیگر المان های اثرگذار در روند سئو سایت می باشد. تولید محتوا هم می تواند زنده بودن سایت شما را نشان دهد و نیز اینکه می تواند ترافیک را به سمت سایت شما هدایت نماید