seo چیست

سئو سایت و افزایش رقابت

سئو سایت و افزایش رقابت

 

رقابت میان سایت ها در زمینه سئو سایت و قرار گیری در صفحه اول گوگل همواره در حال افزایش می باشد. این خود این موجب می گردد که پروسه سئو سایت روز به روز سخت تر گردد و سایت ها برای قرارگیری در صفحه اول و نیز حفظ موقعیت خود در صفحه اول با رقابت بیشتر در سئو سایت بپردازند.

 

سایت های نوپا در سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت

یکی از مهم ترین دلایل سخت تر شدن ر قابت میان سایت ها ظهور سایت های نوپا می باشد. سایت های نوپا و تازه ایجاد شده برای اینکه جایگاه خوبی در رنکینگ میان سایت ها بدست آورند فعالیت و میزان عملکرد خود را افزایش می دهند تا در تایم کمتری بتوانند سئو سایت خود را در کلمه کلیدی مرتبط به کسب وکار خود کسب نمایند. تولید محتوا در حجم بالا ، تهیه بک لینک های بیشتر موجب می گردد که سئو سایت شما در مدت زمان کوتاه تری اجرا گردد.

 

سایت های قدیمی در سئو سایت

ترافیک سایت در سئو

ترافیک سایت در سئو

سایت های قدیمی به دلیل اعتبار و تراس رنکی که در گذر زمان بدست آورده اند شانس بیشتری در ماندن در صفحه اول گوگل و سئو سایت قوی تر خواهند داشت. همین امر عاملی در سخت تر شدن سئو سایت می شود. سایت های جدید که می خواهند در این رقابت شرکت نمایند نیازمند فعالیت و عملکرد بیشتری خواهند داشت تا بتوانند به جایگاه سایت های قدیمی در سئو سایت دست یابند.