سئو کار

سئو سایت و اهمیت معتبر شناخته شدن

سئو سایت و اهمیت معتبر شناخته شدن

 

 

 

در اصول سئو سایت تراس و معتب بودن سایت با درصد اهمیت بالایی در نتایج و رنکینگ ها نشان داده می شود. اگر گوگل سایتی را معتبر بشناسد پس در بسیاری از کلمات کلیدی مرتبط و حتی غیر مرتبط درصد نمایش بالا و نیز در رنکینگ بالا قرار می دهد. این تراس و اعتبار در گذر زمان بدست خواهد آمد و البته با رعایت برخی نکات می توانید سایت خود را به گوگل معتبر بشناسانید.

 

آغاز کار در سئو

سئو سایت

سئو سایت

زمان اولیه که شما سایت خود را به گوگل می شناسانید بسیار پر اهمیت می باشد. اگر در ابتدا شما محتوای بسیار عالی و نیز حتی لینک سازی قوی داشته باشید باعث می شود که گوگل سایت شما را از همان ابتدای کار معتبر بشناساند و این اعتبار را در رنکینگ ها نشان دهد. پس اگر می خواهید سایت خود را به تازگی استارت کنید سعی کنید که محتوای خوب و کافی و همچنین بک لینک سازی از سایت های معتبر را داشته باشید.

 

روند سئو سایت شما

 

سئو سایت

سئو سایت

اینکه سایت شما در گذر زمان چه عملکردی را انجام می دهد و چه فعالیت هایی را در جهت اجرای اصول سئو سایت انجام داده است بسیار مهم می باشد. اینکه شما به طور مرتب محتوای با کیفیت درج می نمایید و نیز بک لینک سازی معتبری دارید تماما به عنوان روند سئو سایت شما مطرح می شود و در پروفایل کاری شما درج می گردد و گوگل مورد آنالیز قرار می دهد. پس به واسط تولید محتوای بی کیفیت و کپی شده و نیز بک لینک های بی کیفیت این اعتبار خود را منفی ننمایید.