سئو سایت و بهینه سازی تصاویر

سئو سایت و بهینه سازی تصاویر

سئو سایت و بهینه سازی تصاویر

سئو سایت و بهینه سازی تصاویر را در سایت خود بهینه سازی کنید

چگونه به بهینه سازی  your-website-images

بهینه سازی تصاویر خود را با فشرده سازی و تغییر اندازه آنها می توانید اندازه تصاویر را به شدت کاهش دهد، کاهش اندازه صفحات و در نتیجه بهبود عملکرد بارگذاری صفحه در وبلاگ .شما می توانید ابزار تغییر اندازه تصویر و فشرده سازی آنلاین و همچنین همتایان آنلاین خود را استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که تصاویری که شما در وردپرس بارگذاری می کنید در حال حاضر بهینه سازی شده اند،اما حتی اگر شما برای آپلود در حال حاضر بهینه سازی نشده اند، می توانید از یک افزونه مانند Smush.it برای بهینه سازی و کاهش اندازه تصاویر آپلود شده به صورت خودکار استفاده کنید.

شما همچنین می توانید برچسب های تصویر مناسب را به تصاویر در پست های خود اضافه کنید تا به آنها در رتبه بندی بهتر در رتبه بندی عکس کمک کنید. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی اضافی را از طریق برچسب های alt در پست های خود اضافه کنید.

سئو سایت تصاویر در گوگل

به صفحات غیر قابل توجهی از هر صفحه دیگر پیوند ندهید

با توجه به تغییرات در الگوریتم گوگل در مورد پیوندهای نویسی، توصیه می شود لینک های مربوط به صفحه تماس شما، فید RSS و سایر صفحات غیر قابل توجهی را از هر صفحه ای از سایت خود اضافه کنید.

اگر این کار را انجام دهید و حتی از ویژگی link rel = “nofollow” برای این لینک ها استفاده کنید، هنوز یک مقدار PageRank را هدر ندهید زیرا نه تنها پیوندهای نامشخص، آب روان را دریافت نمی کنند، بلکه این مقدار آب روان را از بین می برد. بنابراین، به همه چیز از منوها و پاورقی ها پیوند ندهید.

عناوین پست را نابود کنید

عناوین ارسالی همچنان تأثیر قابل توجهی روی SERPs دارند، بنابراین عنوان خوبی با تمام کلمات کلیدی مورد نیاز ، مزیتی است که هدف شما افزایش رتبه صفحه در نتایج جستجو است.

کلمات کلیدی کم رقابت را در عنوان خود به طور موثر قرار دهید تا شانس بیشتری برای رتبه بندی بالا در SERPs پیدا کنید. اما شما باید مطمئن شوید که افراد در جستجوی آنها هستند.

شما می توانید از Planner Keyword Adwords برای بررسی آمار جستجوی جستجو در سطح جهانی و سطح رقابت کلمات کلیدی و عبارات استفاده کنید.