کاربرپسند بودن سایت

سئو سایت و جذب مشتری و درآمد

سئو سایت و جذب مشتری و درآمد

 

 

 

یکی از مهم ترین دلایل به کارگیری اصول سئو سایت افزایش رنکینگ و در نتیجه آن جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر می باشد. سئو سایت در واقع به معنای در خدمت گرفتن گوگل و الگوریتم های گوگل می باشد.این جمله که موتورهای جستجو به ویژه گوگل قوی ترین بازاریابان اینترنتی شناخته شده می شوند.

 

جذب مشتری به واسط سئو

ترافیک سایت در سئو

ترافیک سایت در سئو

 

سئو لیستی از متریک ها را شامل می شود که در جهت تطبیق سایت با الگوریتم های گوگل ایجاد گردیده است. آیتم ها و پارامترهایی که در دورن و نیز بیرون سایت مورد اجرا قرار می گیرند. به واسط انجام و اجرای این متریک ها می توانید خود را در نتایج جستجو گوگل و رنکینگ در ارجحیت قرار دهید و مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب نمایید. کاربران موتورهای جستجو نیازهای خود را در قالب کلمات کلیدی معرفی و مطرح می کنند و پروسه سئو نیز هدف خود را قرارگیری رنکینگ در این کلمات کلیدی مطرح می کند.

 

 

رنکینگ بالاتر شانس جذب مشتری بیشتر

 

سئو سایت

سئو سایت

رنکینگ بالاتر در گوگل به معنای شانس بیشتر برای جذب مشتری می باشد. هر چه شما در رنکینگ بالاتری باشید می توانید با تعداد کلیک بیشتری روبه رو شوید و مشتریان و نیز کاربران بیشتری را به سمت خود بکشاند. سایت هایی که در لینک های بالاتر قرار دارند شانس کلیک بیشتری خواهند داشت و از این رو تعداد بازدیدکننده و نیز کاربران بیشتری را به سمت خود جلب می نمایند. وب مسترها و صاحبان سایت ها سعی می نمایند در کلمات کلیدی مختلف رنکینگ بالاتری را برای خود اختصاص دهند تا شانس دیده شدن بیشتری را کسب نمایند.