سئو سایت ام سی سئو

سئو سایت و نگهداری سئو چگونه است؟

سئو سایت و نگهداری سئو چگونه است؟

 

پس از اجرا سئو سایت و قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل حال زمان آن رسیده است که به فکر ارتقا رنکینگ سئو سایت و نیز حفظ رنگینگ خود باشید. نگهداری سئو سایت امری مداوم و همیشگی می باشد و این تصور که سایت رنکینگی را در سئو سایت بدست آورده است و دیگر تلاشی برای حفظ آن نیاز نمی باشد تصوری اشتباه می باشد.

 

 

پشتیبانی سئو سایت

لینک فالو در سئو سایت

لینک فالو در سئو سایت

اگر شما در کلمه کلیدی مرتبط به کسب و کار خود پروسه سئو سایت را اجرا نموده اید و در صفحه اول گوگل قرار گرفته اید حال فرصت این رسیده است که به فکر پشتیبانی سئو سایت خود باشید. بدین منظور می بایست اقدامات زیر را اجرا نمایید.

 

 

محتواگذاری در پشتیانی سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت

محتوا یکی از متریک های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت می باشد زیرا که به واسط محتوا می توانید محوریت سایت خود را به گوگل بشناسانید و نیز اینکه ترافیک بیشتری را به سمت سایت خود هدایت نمایید. محتوا نویسی و انتشار محتوا پس از قرارگیری در صفحه اول گوگل نیز می بایست مورد اجرا قرار گیرد پس محتوایی مرتبط با حوزه کسب وکاری خود همواره منتشر نمایید.

 

 

تهیه بک لینک در پشتیبانی سایت

کیفیت بک لینک در سئو سایت

کیفیت بک لینک در سئو سایت

بک لینک و تهیه بک لینک را در پروسه سئو سایت خود به طو مداوم داشته باشید و سایت های جدید را نیز به لیست بک لینک های خود اضافه نمایید. پس سعی نمایید از سایت های جدید و نیز معتبر بک لینک تهیه نمایید.

 

 

اشتراک محتوا در پشتیبانی سئو

 

اشتراک گذاری محتوا در سئو

محتوای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید و لینک خود را نیز درج نمایید تا کاربران برای خواندن محتوا به سمت سایت شما هدایت گردند و این عامل هدایت ترافیک را برای شما به دنبال خواهد داشت.