سئو وردپرس رایگان

سئو وردپرس رایگان

وردپرس یکی از پرکاربرد ترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که به طور پیش فرض بهینه سازی شده می باشد و از این نظر نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا برتری دارد .

ws

بهینه سازی وردپرس رایگان

اما در کنمار این روش ها و راهکارهایی وجود دارد که می توانیم با انجام آنها بازدید سایت خود را بالا ببریم و ترافیک سایت را افزایش دهیم . یکی از دلایلی که باعث شده است وردپرس بسیار محبوب شود وضعیتی است که سئوی این سیستم در موتورهای جست و جو گر دارد . وردپرس علاوه بر این که خود بهینه سازی شده است ، این امکان را به کاربران خود می دهد که با ایجاد تغییرات وسیع اسکریپت ها به ارتقاء سطح سئوی سایت خود بپردازند .

ایزار ها و پلاگین های مختلف و گوناگونی برای سئوی وردپرس وجود دارد که اگر هریک را به درستی به کار ببریم می توانیم بهینه سازی سیات خود را بهبود ببخشیم . اولین قدمی که در انجام سئوی وردپرس مهم می باشد این است که سایت را در وضعیتی قرار دهیم که موتورهای جست و جو بتوانند مطالب آن را ایندکس کنند. وردپرس انجام این عمل را آسان کرده است و با انجام تنظیمات می توان مشخص کرد موتورهای جست و جو گر اجازه ایندکس کردن مطالب را دارند یا خیر؟.

از جمله دیگر اقدامات برای افزایش سئو وردپرس نصب پلاگین هایی است که برای این امر در نظر گرفته شده اند . این پلاگین ها به کاربران کمک خواهند کرد که به طور ساده تر بتوانند از این سیستم استفاده کنند و مطالب بهینه سازی شده خود را در سایت قرار دهند .

seow

پلاگین های متنوعی برای وردپرس وجود دارند ولی در این میان پلاگین های All in one SEO Pack و Yoast WordPress SEO Plugin محبوبیت بیشتری دارند و استفاده بیشتری از آنها می شود. البته علاوه بر استفاده از پلاگین ها باید موارد دیگری نیز رعایت شود تا به وسیله آنها این فرایند به درستی انجام شود و ما سئوی بهتری را بتوانیم بر روی وردپرس خود انجام دهیم . این موارد عبارتند از:

عنوان و متاتگ توضیحاتی،keywords و کلمات کلیدی ،  بهینه سازی لینک و آدرس URL ، ایجاد لینک های داخلی برای مطالب ، استفاده مناسب و درست از تگ های H1 ، H2 ، H3 ، ایجاد نقشه XML سایت برای گوگل ، بهینه وسئو کردن عکس های اضافه شده به سایت ، به کارگیری هاست و میزبان مناسب و حرفه ای و موارد بسیار دیگری که با کمی مطالعه می توان هر یک را بره درستی برای بهینه سازی بهتر سایت به کار گرفت .