سئو وردپرس

سئو وردپرس

سئو وردپرس که امروزه سایت های وردپرس که این قالب مدیریت را دارند رو به افزایش است و از این رو مواردی است که در این کار باید رعایت نمود یکی از مهمترین کارهای که برای سئو سایت وردپرس باید لحاظ کرد این است در قسمت تنظیمات وردپرس در قسمت پیوندهای یکتا قسمتی که مروبط به URL  می باشد آن را که بهصورت پیش فرض می باشد به حالت دلخواه تغییر داده که این کار باعث می شود که گوگل در اندیکس صفحات شما می شود.

سئو سایت وردپرس

یکی دیگر از کارهای که اهمیت خیلی زیادی دارد این است که در تهیه و گزارش محتوا از بهترین تیتر ها و H1 و H2  استفاده نمود که این کار باعث میشود اهمیت یک مطلب و یا آن موضوع را در آن صفحه پررنگ تر می کند و ما بایستی دقت بعمل آوریم که از بهترین تیتر ها و عنوان ها استفاده کنیم.

سئو ازان ام سی سئو

سئو سایت وردپرس ارزان

یکی دیگر از راه ها که در سئو سایت وردپرس بایستی رعایت کرد این است که در هنگام بارگذاری محتوا از بهترین عکسی که در ان زمینه می باشد و نام آن را در هنگام بارگذاری عکس تغییر نماییم و اینکار باعث میشود که تصاویر سایت نیز سئو باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان ام سی سئو در خدمت شما می باشند.شما حتی میتوانید بصورت کاملا رایگان مشاورین ما مشاوره بگیرید.