الگوریتم پنگوئن 4 در سئو

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت  به مجموعه فرایند هایی گفته می شود که برای بهبود جایگاه سایت در موتور های جست و جو گر به ویژه گوگل ،بر روی سایت انجام می شود . بهینه سازی یک سایت به این معنا می باشد که سایت مورد نظر در نتایجی که برای یک جست و جو در موتور های جست و جو گر نشان داده می شود بیشترین امتیاز را داشته باشد و یا به بیان ساده این سایت در صفحات اولیه موتور جست و جو گر به ویژه صفحه اول و در لینک های اول به نمایش در بیاید . اهمیت مسئله سئو و بهینه سازی سایت  در آنجا مشخص می شود که بیشتر مردم جهان بزای رسیدن به مطلب مورد نظر خود ار موتورهای جست وجو گر استفاده می کنند و با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه بسیاری از خرید و فروش ها نیز به صورت اینترنتی انجام می شود

همین امر باعث می شود کسانی که می خواهند به صورت اینترنمتی به کسب و کار بپردازند و محصول خود را از طریق اینترنت به فروش بگذارند  نیاز بسیاری به سئو داشته باشند .زیرا بیش از 95% افراد در همان صفحه اول به نتیجه مورد نظر خود دست می یابند و تنها 5% به صفحات بعدی مراجعه می کنند . نکته جالب و مهم این است که درصد بالایی از پاسخ و نتیجه مطلوب خود را از 5 لینک اول صفحه یک بدست می آورند

سئو سایت

سئو سایت

 

سئو و بهینه سازی سایت وردپرس

پس این امر بسیار مهم است که سایت مورد نظر ما در صفحه یک و میان 5 لینک اول باشد . به همین دلیل است سئو و بهینه سازی سایت  در کسب و کار اینترنتی و امروزی مسئله ای بسیار با اهمیت می باشد .

سئو کار حرفه ای

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که سئو کار کسیت و یا به چه کسی گفته می شود؟ در ابتدا باید به این موضوع را بیان کنیم که سئو سایت به معنی بهینه سازی و بهبود جایگاه سایت در موتورهای جست و جو گر به ویژه جست و جو گر گوگل می باشد و این مطلب به این معناست که ما باید سایت خود را با معیار ها و الگوریتم های گوگل هماهنگ نماییم .این ارم به صورت خود کار و اتوماتیک انجام نمی شود و برای این کار نیاز به فرد یا افرادی می باشد که مهارت و تسلط کافی بر الگوریتم های موتورهای جست و جو گر را داشته باشند و بتوانند با استفاده از آنها به بهینه سازی سایت بپردازند.

سئو کار حرفه ای وردپرس

افزایش بازدید سایت سئو

حال امکان دارد برای بهینه سازی یک سایت جند نفر با به همکاری با یکدیگر بپردازند و هر کرام وظیفه ای را برعهده بگیرند و یا اینکه یک فرد تمامی کار ها را به صورت انفرادی انجام دهد . این افراد دارای چند وظیفه می باشند که عبارتند از : طراحی سایت ، محتوا گذاری و اداره سایت و پشتیبانی از آن. حال باید بگوییم که سئو کار حرفه ای کیست ؟  در واقع سئو کار حرفه ای کسی گفته می شود که با تمامی مراحل و فرایند های سئو به صورت کامل آشنایی داشته و بر آنها تسلط کامل داشته باشد .با توجه به این که الگوریتم های گوگل همواره در حال تغییر می باشند ، سئو کار باید همواره در پی یافتن راه حل های مناسب برای انجام سئوی مناسب باشد و بتواند این الگوریتم ها را به خوبی شناخته و روش های بهینه سازی را با آنها منطبق کند.