سئو در وردپرس

سئو و تکنیک های سئو سازی سایت

سئو و تکنیک های سئو سازی سایت

سئو و تکنیک های سئو سازی سایت بهینه سازی موتور جستجو در سال 2017 یک فرآیند فنی، تحلیلی و خلاق برای بهبود دید وب سایت در موتورهای جستجو است. تابع اولیه آن،این است که بیشتر بازدیدکننده داشته باشد تا سایتی که به فروش تبدیل شود.

راهنمایی رایگان SEO که شما در این صفحه می خوانید، به شما در ایجاد یک سایت موفق وب سایت دوستانه خودتان کمک خواهد کرد.

سئو حرفه ای سایت

سئو حرفه ای سایت

من بیش از 15 سال تجربه کسب وب سایت را در گوگل تجربه کردم. اگر شما نیاز به خدمات بهینه سازی – مراجعه به حسابرسی جستجوگرها یا خدمات کوچک کسب و کار خود را ببینید.

 

هیچ راهنمای برای که صفحه ای نمی تواند،این موضوع پیچیده را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد نیست. آنچه در اینجا خواندید پاسخ به سوالاتی است که من در هنگام شروع در این زمینه داشتم.

قوانین

گوگل اصرار دارد وب مسترها قوانین خود را پیروی می کنند و قصد دارند سایت هایی با محتوای با کیفیت بالا و تکنیک های بازاریابی وب با کلاه سفید را با رتبه بندی بالا پاداش دهند.

برعکس، همچنین باید وب سایت هایی را که با شکستن این قوانین مدیریت می شود در Google رتبه بندی کنند.

این قوانین قوانینی نیست، بلکه “دستورالعمل ها” برای رتبه بندی در Google نیستند؛ توسط Google تنظیم شود باید توجه داشته باشید که بعضی از روشهای رتبه بندی در Google، در واقع غیرقانونی هستند. برای مثال، هک کردن در انگلستان و ایالات متحده غیر قانونی است.

شما می توانید این قوانین را دنبال کنید و با آنها کنار بیایید یا آنها را نادیده بگیرید – همه با سطوح مختلف موفقیت (و سطوح مجازات از تیم اسپم وب Google. کلاه سفید آن را با “قوانین” انجام می دهد؛ کلاه های سیاه و سفید “قوانین” را نادیده می گیرند.

آنچه در این مقاله خوانده اید، کاملا در قوانین و همچنین درون دستورالعمل ها قرار دارد و به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت خود را از طریق صفحات نتایج ارگ و یا موتور جستجوی طبیعی (SERPs) افزایش دهید.

تعریف

تعاریف زیادی از جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو در انگلستان، استرالیا و نیوزیلند یا بهینه سازی موتورهای جستجو در ایالات متحده و کانادا وجود دارد)، اما جستجوگرهای ارگانیک در سال 2017 بیشتر درباره گرفتن ترافیک رایگان از گوگل، محبوب ترین موتور جستجو در جهان (و تقریبا تنها بازی در شهر در انگلستان):

بهینه سازی و سئو سایت

بهینه سازی و سئو سایت

 

سئو و تکنیک های سئو سازی سایت در وردپرس

 

فرصت

هنر وب جستجوگرها در درک اینکه چگونه افراد برای چیزها جستجو می کنند و درک می کنند که چه نوع نتایجی که گوگل میخواهد (یا خواهد شد) برای کاربران آن نمایش دهد، درک می کند. این در مورد قرار دادن چیزهای زیادی است که به دنبال فرصت است.

یک خوش آمدید خوب درک این موضوع است که چگونه موتورهای جستجو مانند گوگل، SERPs طبیعی خود را برای پاسخگویی به درخواست های کلمات کلیدی ناوبری، اطلاعاتی و عملیاتی کاربران ارایه می دهند.

مدیریت ریسک

یک بازاریاب موتور جستجو خوب درک خوبی از خطرات کوتاه مدت و طولانی مدت در بهینه سازی رتبه بندی در موتورهای جستجو و درک نوع محتوا و سایت ها دارد (به ویژه) WANTS برای بازگشت به نسخه های طبیعی خود.

هدف هر کمپین در موتورهای جستجو بیشتر دیده می شود و اگر این مشکلات برای بسیاری از مشکلات نباشد، فرآیند ساده ای خواهد بود.

قوانینی وجود دارد که باید پیگیری یا نادیده گرفته شود، ریسکهایی که باید به دست آورد، دستاوردی را کسب کند، و جنگهایی که به دست می آیند یا از دست می روند.

ترافیک رایگان

یک سخنگوی کوهستان یک بار نام موتور جستجوگر “kingmakers” را نام برد و این دروغ نیست.

رتبه بندی بالا در گوگل بسیار ارزشمند است – به طور موثر “تبلیغات رایگان” در بهترین فضای تبلیغاتی در جهان است.

ترافیک از لیست های طبیعی گوگل هنوز هم با ارزشترین ترافیک آلی برای وب سایت در جهان است و می تواند یک کسب و کار آنلاین را ایجاد کند یا شکسته شود.

وضعیت بازی در سال 2017 این است که شما همیشه می توانید منجر به اهداف بسیار هدفمند، به صورت رایگان، فقط با بهبود وب سایت خود و بهینه سازی محتوا خود تا حد ممکن برای خریدار به دنبال شرکت، محصول یا خدمات خود باشید.

همانطور که می توانید تصور کنید، در حال حاضر برای رقابت رایگان، حتی از گوگل (!) در برخی از نیش ها، رقابت زیادی وجود دارد.

شما نباید با گوگل رقابت کنید. شما باید در رقابت با رقبا خود تمرکز کنید.

فرآیند

این فرآیند را می توان موفقیت آمیز در یک اتاق خواب یا محل کار انجام داد، اما به طور سنتی همیشه مهارت های بسیاری را در بر می گیرد، از جمله از جمله فن آوری های مختلف بازاریابی شامل اما نه محدود به:

طراحی وب سایت

دسترسی

قابلیت استفاده

تجربه ی کاربر

توسعه وب سایت

پی اچ پی، HTML، CSS و غیره

مدیریت سرور

مدیریت دامنه

کپی رایتینگ

صفحات گسترده

تجزیه و تحلیل Backlink

تحقیق کلید واژه

ارتقاء رسانه های اجتماعی

توسعه نرم افزار

تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل داده ها و داده ها

معماری اطلاعات

پژوهش

تجزیه و تحلیل ورود

در پایان ساعت به Google نگاه می کنید

در سال 2017، در سال 2010 میلادی، یک صفحه در گوگل در رتبه بندی رقابتی قرار می گیرد.

تجربه ی کاربر

گوگل بزرگ گوگل هر وب مستر را با (در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی) تجربه می کند.

اگر انتظار دارید در سال 2017 در گوگل رتبه بندی خوبی داشته باشید، بهتر است که ارائه کیفیت، نه کاملا مبتنی بر دستکاری و یا تاکتیک های قدیمی مدرسه باشد.

یک بازدید از سایت شما خوب است

تهیه شده توسط:

علی ناییج