بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

سئو پلاگین های سئو برای وردپرس

سئو پلاگین های سئو برای وردپرس

سئو پلاگین های سئو برای وردپرس ممکن است چندین ابزار جستجوگر وجود داشته باشد و هرچند هیچ کس نقش آنها را نفی نمی کند، یکی از ساده ترین و قابل دسترس ترین راه های بهینه سازی سایت وردپرس شما با کمک افزونه های وردپرس SEO است. خوشبختانه، بسیاری از پلاگین های وردپرس SEO را برای شما انتخاب می کنند. در حالی که نمیتوانید بگوئید پلاگین وردپرس برای هر نوع ابزار جستجوگرها شما می توانید فکر کنید، برخی از پلاگین های SEO برای وردپرس وجود دارد که باید سعی کنید (اگر قبلا آن را انجام نداده اید). در اینجا یک لیست از مهم ترین آنها است.

وردپرس SEO توسط Yoast

WordPress SEO توسط Yoast به درستی یکی از پلاگین های برتر SEO برای وردپرس محسوب می شود. این مجموعه کامل است که تقریبا هر جنبه ای از جستجوگر را پوشش می دهد. با استفاده از وردپرس SEO توسط Yoast، شما می توانید فاکتورهای onpage و offpage را تجزیه و تحلیل کنید، نقشه های XML ایجاد کنید، عناصر متا و لینک را بهینه کنید، همچنین RSS و پودرهای خشک، فایل های .htaccess و robots.txt را ویرایش کنید، از ادغام با رسانه های اجتماعی لذت ببرید، از چندین سایت استفاده کنید و خیلی بیشتر. به صورتی که اگر این پلاگین را دریافت کنید، ممکن است به چیزی دیگری نیاز نداشته باشید.

همه در یک بسته SEO

All in One SEO Pack یکی دیگر از گزینه های بسیار محبوب و جامع SEO برای وردپرس است. همانند وردپرس SEO توسط Yoast، شما می توانید از این یکی برای رسیدگی به تمام وظایف SEO خود استفاده کنید. همه در یکی از SEO Pack ارائه می دهد نقشه های XML، بهینه سازی عناوین و metatags، URL های پیشرفته کانونی، و چه چیزی نیست. یکی از ویژگی های یکپارچه آن توانایی حذف مسائل محتوای تکراری است. علاوه بر این، این افزونه است که می توانید در سایت های تجارت الکترونیک استفاده کنید.

گوگل نقشه های XML

اگر شما به دنبال یک مجموعه کامل SEO، مانند جستجوگرها وردپرس توسط Yoast و یا همه در یک SEO بسته است که در میان ویژگی های متعدد خود را با قابلیت های XML Sitemap نسل آمده، اما می خواهم یک پلاگین ساده به خصوص برای این، پس از آن گوگل XML نقشه شما بهترین انتخاب. این پلاگین با زنگ ها و سوت ها ارائه نمی شود و قابلیت های زیادی را ارائه نمی دهد، اما برای ایجاد Sitemap XML بسیار سریع و قابل اعتماد است، حتی اگر سایت شما بسیار بزرگ و هزاران صفحه باشد.

نقشه سایت HTML برای وردپرس

در اینجا یک پلاگین دیگر  از Yoast de Valk HTML Sitemap برای وردپرس است . در حالی که نقشه های XML برای موتورهای جستجو مفید نیست، یک Sitemap HTML برای بازدیدکنندگان انسان بسیار مفید خواهد بود. نسل HTML Sitemap بخشی از وردپرس SEO توسط Yoast نیست به طور جداگانه ارائه شده است. الگو در لینک خاص است زیرا به شما اجازه می دهد انعطاف پذیری زیادی در هنگام تصمیم به چه چیزی در نقشه سایت HTML خود داشته باشید و چه چیزی را پرش کنید.

5 تصاویر جستجوگر دوستانه

همه ما می دانیم چقدر مهم است که تصاویر را بهینه سازی کنیم و چقدر زمان این کار را می کنیم. به همین دلیل است که واقعا در زمانی که شما یک متحد قابل اعتماد در سایت خود دارید، واقعا تفاوت می کند. با افزونه افزونه جستجوگرها دوستانه برای وردپرس، بهینه سازی تصاویر شما بسیار ساده تر می شود. این افزونه به طور خودکار ویژگی های alt و title را به تمام تصاویر شما اضافه می کند. البته، اگر شما با پیشنهادات خود راضی نیستید، همیشه می توانید ویژگی های به صورت خودکار اضافه شده و alt را به چیزی که دوست دارید بیشتر تغییر دهید.

6 به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی

شما ممکن است محتوای ذهن خیره کننده داشته باشید اما اگر ترافیک را دریافت نکنید، آن بی فایده است. از راه های بسیاری برای هدایت ترافیک به سایت شما، سایت های اجتماعی یکی از بهترین ها هستند. با به اشتراک گذاشتن این افزونه برای وردپرس، به اشتراک گذاری محتوا بسیار ساده تر است. این پلاگین نه تنها به شما و خوانندگان شما اجازه می دهد محتوای خود را در سایت هایی مانند فیس بوک ، توییتر و 120 نفر دیگر به اشتراک بگذارد، بلکه با ویژگی های تجزیه و تحلیل نیز همراه است.

مرورگر شکسته

به سختی یک متخصص SEO کار می کند که نمی داند لینک های خراب بد چیست. پیگیری پیوندهای خراب یک به یک از نظر فیزیکی امکان پذیر نیست، حتی برای یک سایت کوچک. اگر چه نمی خواهید WordPress را ترک کنید، ابزارهای متعدد و رایگان برای پرداختن به لینک های خراب وجود دارد، می توانید افزونه Broken Link Checker را دریافت کرده و سلامت پیوندهای خود را با آن نظارت کنید. هنگامی که یک لینک خراب یافت می شود، شما در مورد این اطلاعات مطلع می شوید.

جستجوگرها پیوندها جستجوگر

سئو پلاگین های سئو برای وردپرس در حالی که پلاگین قبلی با تشخیص لینک های خراب عالی است، اگر شما می خواهید قدرت بیشتری در برخورد با لینک های خود، پس شما نیاز به جستجوگرها پیوندها جستجوگر . هدف از این افزونه این است که به طور خودکار پیوندها (به عنوان مثال پیوندهای لینک) ایجاد کنید و اگر آنها را دنبال کنید، آنها را nofollow کنید. اگر شما یک سایت بزرگ با تعداد زیادی لینک وابسته به یک کلمه کلیدی مرتبط دارید، این افزونه یک دستیار ارزشمند است. فقط به یاد داشته باشید که از عهده استفاده از لینکها برنمیآیند، پستهای خود را با لینکها صرف نمیکنند زیرا این کار آسان است.

9 سئو پلاگین توسط Squirrly

آخرین پلاگین در این لیست SEO پلاگین توسط Squirrly دوباره یک مجموعه کامل SEO است، اما تفاوت این است که آن را برای کارشناسان بدون SEO است. این گفته است که افزونه به هیچ وجه از بقیه نجات نیافته است، به سادگی آن را ارائه نمی دهد که احتمالا به طور مستقیم با کد اشتباه می کند. SEO توسط Squirrly معاملات با تمام جنبه های سفارشی سازی SEO از بازاریابی محتوا، به تحقیقات کلیدی، به تجزیه و تحلیل SEO، به بهینه سازی onpage.

تهیه شده توسط:

علی ناییج