سئو کار حرفه ای

سئو کار حرفه ای

افراد بسیار زیادی هستند که امروزه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می نمایند . ولی آیا تمامی این افراد حرفه ای هستند؟

 

سئو کار

 

 

سئو کار حرفه ای کیست ؟

سئو دارای فرایندهای متعددی است که شاید انجام آنها ساده به نظر بیاید. اما باید بدانیم که این فرایند های ساده اگر اصولی و درست انجام نشوند بدون شک تاثیر مثبتی نخواهند داشت و حتی ممکن است ما از این تلاش نتیجه عکس بگیریم .برای انجام یک سئوی خوب و بدن نقص باید بر تمامی اصول و قواعد آن مسلط باشیم بدانیم که چه کلمات و محتوایی را به کار ببریم که متناسب باشد . یک سئو کار حرفه ای می بایست با تمامی الگوریتم های گوگل به حد کافی آشنایی داشته باشد تا بتواند از با بکار بردن شیوه های گوناگون و مناسب این فرایند را به درستی انجام دهد . همچنین برای این کار باید صبر و تحمل خود را بسیار بالا ببرد زیرا این امر ممکن است زمان زیادی را صرف نماید.

 

 

 

سئو کار حرفه ای

 

 

 

چگونه می توانیم سئو کار حرفه ای شویم ؟

سئو فرایندی زمان بر است و برای انجام آن باید به اندازه کافی صبر و حوصله داشته باشیم . بنابراین برای یادگیری آن نیز بدون شک زمان بر خواهد . برای یادگیری های اولیه سئو لازم است به مطالعه اصول و قوانین این کار بپردازیم . می توان گفت با کمی اطلاعات در این باره می توان کار سئو و بهینه سازی را شروع کرد اما این بدین معنی نیست که ما به سرعت و در زمان کوتاه یک سئو کار حرفه ای خواهیم شد . راه و روش های بسیاری برای انجام سئو وجود دارند ولی ما برای نتیجه گیری بهتر باید همواره سریع ترین و موثر ترین راه را برای انجام کار خود انتخاب نماییم .

قدم های اصلی و مهم برای انجام یک سئوی حرفه ای  را می توانیم به شرح زیر بیان کنیم :

به دنبال کلمات کلیدی مناسب باشیم :

یک سئو کار همواره باید به دنبال کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با برند یا حوزه کاری خود باشد و با استفاده از نرم افزار ها یا روش های گوناگون به دنبال کلمات کلیدی و پرکاربرد را بیابد . این کار اولین قدم برای بهینه سازی سایت می باشد و نقش بسیار مهمی دارد و باید کاملا درست انجام شود زیرا کوچکترین تغییر نادرست در این کلمه ما را از هدف اصلی خود دور خواهد کرد. مسئله دیگری که مهم است این است که کلمه کلیدی باید مدام پیگیری شود تا ببینیم در چه رتبه و جایگاهی قرار داریم و در چه صفحه ای از جست و جو نمایش داده می شویم.

انتخاب محتوای مناسب و بهبود آن :

محتوایی که ما انتخاب می کنیم باید کاملا مناسب با نیاز کاربران باشد و همان چیزی باشد که آنها به دنبال آن می گردند . ما باید سایت خود و محتوای آن را به گونه ای طراحی نماییم که مطمئن باشیم کاربران می توانند از محتوای آن استفاده کنند زیرا عمل بهینه سازی سایت و سئو تنها با این هدف انجام می شود .

همچنین باید توجه داشته باشیم که باید سایت ما در دسترس بوده و باید آدرس URL خود را به گونه ای ایجاد کنیم که تا حد امکان کوتاه باشد و کاربران برای رسیدن به آن به مشکلی بر نخورند.