سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

سئو و بهینه سازی سایت به روش های مختلفی انجام می شود و این طبیعی است که در انجام هر کاری هم روش اصولی وجود دارد و هم روش غیر اصولی و یا به نوعی تقلب در انجام آن کار .

سئو کلاه سیاه

سئو کاه سیاه چیست؟

روش اصولی بهینه سازی سایت یا همان سئو کلاه سفید روشی است که امروزه بسیار از آن استفاده می شود و به نوعی ما اگر بخواهیم در پایان کار به نتیجه ی مثبت برسیم باید برای بهینه سازی سایت خود از این روش استفاده نماییم . در مقابل این روش روش غیر اصولی یا همان کلاه سفید نیز وجود دارد و عده ای از این روش برای بهینه سازی سایت خود استفاده می کنند ، البته نمی توانیم استفاده از این روش را بهینه سازی بدانیم زیرا در مدت کمی این روش نیتیجه عکس خواهد داد و سایتی که به این روش به اصطلاح سئو شده است از سمت موتور جست و جو گر جریمه خواهد شد . بهینه سازی سایت به این گونه است که موتور های جست و جو گر برای خود الگوریتم ها و سیاست هایی دارند که به وسیله آنها به سایت ها امتیاز می دهند و جایگاه آن ها را مشخص می نمایند . حال اگر ما فرایند بهینه سازی خود را به گونه ای انجام دهیم که با این اصول و الگوریتم ها مطابق باشد از روش کلاه سفید استفاده کرده ایم . اما اگ فرد برای بهینه سازی سایت خود از روشی استفاده نماید که به نوعی درو زدن این الگوریتم ها به حساب بیاید به نوعی از سئو کلاه سیاه  استفاده کرده است . با توجه به پیشرفت هایی که الگوریتم های موتورهای جست و جو به ویژه گوگل داشته اند استفاده از این روش تقریبا بی نتیجه خواهد بود یا در مدت زمان کمی سایت جریمه خواهد شد.

سئو کلاه سیاه 2

معمولا از روش های زیر برای انجام سئو کلاه سیاه استفاده می شود :

  • استفاده و خرید بک لینک های غیر مجاز به تعداد زیاد
  • ایجاد و بکارگیری محتوای تکراری در سایت
  • قرار دادن کلمات کلیدی به صورت نامناسب و نامرئی
  • استفاده و بکارگیری محتوای تکراری و کپی در سایت
  • بکار گیری پاپ آپ

مسئله ای که قابل ذکر می باشد که در هر کار و فراندی بهتر است از روش های اصولی و توصیه شده استفاده شود ، پس بهتر است از استفاده این روش خودداری شود .