بهبود سئو

سئو

سئو

زمانی که در موتور جست و جو گوگل به دنبال مطلبی میگردید متوجه میشوید که بعضی از وب سایت ها دارای رتبه بالاتری هستند و در صفحات اول نمایش داده میشوند و این به منظور ساخت صفحات وبی برای فریب موتورهای جست و جو اینترنت و سایت ها است و نتیجه ی تمام این تلاش ها این است که سایت شما در موتورهای جست و جو بزرگ از امتیاز بالایی برخوردار شود و در رتبه های بالاتر و در صفحات اول موتور جست و جو نمایش داده شود.
توضیح مختصری در باره ی سئو : مهم بودن این موضوع از آنجا مشخص می شود که اکثریت مردم برلی تهیه محصولات خود و کسب اطلاع از محصولات خود و و اطلاع از تمامی مسائلی که مورد نیاز آن هاست از موتور های جست و جو برای پیدا کردن آن استفاده می کنند.

سئو سایت

پس هرکسی که در موتور های جست و جوگر وب سایتی را جستو جو و دنبال کرده باشد و هر چند اطلاع کمی درباره وب سایت و اینترنت داشته باشد کلمه سئو را شنیده است.

و اما SEO که مخفف کلمه ی لغوی Search Engine Optimition است. سئو در واقع به صورت ساده تر می توان اینگونه تعریف کرد؛بهینه سازی وب سایت ها در موتور جست و جو گر و ارتقاع دادن امتیاز آن کلمه کلیدی در صفحات اصلی آن سایت است.

مهم بودن این مضوع در آن مشخص می شود که اکثریت مردم در موتور های جست و جو گر به دنبال محصول یا سایت مورد نظر خود میگردند بیشتر در صفحات اول بازدید خود را انجام می دهند،

پس تمام نتایج مفیدی که یک وب سایت می تواند در موتور های جست و جو گر ببیند و ترافیک بالاترو بازدید بیشتری داشته باشد

بای وب سایت خود را به درستی سئو کند تا سایت مورد نظر در صفحات اول نمایش داده شود.