سئو سازی رایگان

صفحه اول گوگل همچنان مهم است

صفحه اول گوگل همچنان مهم است

صفحه اول گوگل همچنان مهم است در جامعه امروز اهمیت گوگل بی نظیر است. گوگل همه قدرتمند است الگوریتم گوگل، میلیون ها صفحه (در کنار داده های متا) را اسکن می کند تا تعیین کند که کدام وب سایت بیشتر مفید و مناسب با آنچه کاربر در جستجوی آن است. مردم فقط به نتایج گوگل اعتماد ندارند، ما روز به روز از گوگل استفاده می کنیم تا به ما اطلاعات منبع و تصمیم گیری ها کمک کنیم.

به همین دلیل پاسخ به سوال «آیا Page 1 Google Rankings Still Matter در سال 2017 است؟» کاملا واضح است بله البته آنها اهمیت دارند، اما سوال اصلی این است که رتبه اول Google رتبه اول را دارد؟ ما کمی بعدا این سوالات را بررسی خواهیم کرد …

مزایای Page 1 رتبه بندی گوگل

1) Visibility – در صفحه اول نتایج جستجوی Google برجسته شده، بلافاصله کسب و کار شما را در مقابل مشتریان بالقوه جدید قرار می دهد. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما صاحب مغازه هستید و می توانید یک شاخه جدید را در یک جاده اصلی شلوغ باز کنید یا می توانید فروشگاه را در خیابان آرام باز کنید. کدام گزینه را انتخاب می کنید؟ فرد عاقل جاده اصلی را انتخاب می کند، زیرا این محل تضمین می کند که افراد بیشتری می توانند با کسب و کار شما را ببینند و با آن ارتباط برقرار کنند. همان اصل در هنگام توجه به صفحه 1 فهرست گوگل است.

2) افزایش ترافیک به وب سایت شما و افزایش نرخ پیگیری – حدود ده جستجو متفاوت در صفحه 1 Google ظاهر می شود. به طور متوسط ​​91٪ از کاربران هرگز به صفحه دوم نمی روند. این آمار نشان می دهد که یک صفحه 1 رتبه بندی گوگل به میزان قابل توجهی میزان ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد.

3) به طور طبیعی تخصص صنعت شما را افزایش می دهد – این نقطه به نظر می رسد غیر معمول است، اما اجازه دهید توضیح دهم. برای اینکه در صفحه اول لیست Google نمایش داده شود، شما باید محتوای با کیفیت بالا را که مشتریان شما واقعا علاقه مند هستند ایجاد کنید. محتوای شما باید هدف باشد (به عنوان مثال، با یک کلمه کلیدی که فرد در جستجوی آن است) مطابقت دارد یا مشتری را برآورده می کند نقطه درد تولید محتوا که متناسب با این نوع معیارها است، به طور طبیعی باعث می شود تا کسب و کار شما با روند مداوم صنعت شما هماهنگ باشد.

4) Earns Trust – گوگل یک موتور جستجوی قابل اعتماد است که مردم هر روز استفاده می کنند. بنابراین نتیجه می شود که رتبه بندی گوگل بالا نشان دهنده تایید گوگل از کسب و کار شما است. این یک واقعیت معمول است که مردم تنها زمان خود را سرمایه گذاری می کنند و یا محصولات را از منابع مورد اعتماد خود می گیرند، بنابراین تصدیق گوگل یک دستگی بزرگ برای برقراری روابط قوی با مخاطب هدف شماست. این نوع اعتماد احتمال احتمال کسب بازاریابی جدید را افزایش می دهد.

معایب بودن در صفحه 1 از گوگل

1) Time & Effort – همانطور که همه استراتژی های بازاریابی، که در صفحه 1 نشان داده شده است، نیاز به تقدیر دارد. بسیاری از افراد این اشتباه را تصور می کنند که چیزی است که یک شبه اتفاق می افتد که به سادگی مورد نیست. گوگل با استفاده از سیستم های مختلف پیچیده و هوشمند برای ارزیابی داده هایی که به اینترنت آپلود می کنید. این به این معنی است که حضور آنلاین شما باید سازگار باشد؛ همه چیز از بازاریابی محتوا، کپی و طراحی وب سایت شما، سرعت بارگذاری سایت، پست های اجتماعی شما، تبلیغات پرداخت شما برای هر کلیک و استراتژی SEO شما باید همگام سازی شود.

2) Traffic Too Much – Page 1 فهرست گوگل راه تضمین شده برای افزایش تعداد بازدید کنندگان در وب سایت شما است، اگر چه کسب و کار شما نمی تواند چنین تعداد زیادی از پرس و جو را انجام دهد، چه اتفاقی می افتد؟ برای موفقیت باید اطمینان حاصل کنید که می توانید تقاضا برای خدمات خود را اداره کنید. عدم انجام این کار سبب بروز نام تجاری و شهرت شما خواهد شد.

آیا می توان کسب و کار کسب و کار اگر آنها در صفحه 1 از گوگل نیست؟

البته از لحاظ فنی، مطمئنا کسب و کار بدون داشتن ویژگی در صفحه 1 Google امکان پذیر است، اما برای انجام این کار، باید به شدت به دیگر اشکال بازاریابی مانند پست های رسانه های اجتماعی، ایمیل ها، فروش تلفنی، نامه ها، رویدادها احتیاج داشته باشید ، کلمه دهان یا ارجاع.

محبوبیت گوگل و استفاده از اینترنت روز به روز در حال افزایش است، به همین دلیل ما به شدت توصیه می کنیم به افزایش رتبه بندی گوگل خود بپردازیم در غیر اینصورت شرکت شما چندین فرصت سودآور را از دست خواهد داد!

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع لطفا از این وبلاگ ها دیدن کنید:

– 6 موثر اما ساده نکات سئو که شما می توانید امروز برای کمک به افزایش رتبه بندی

– آیا رتبه بندی کلمات کلیدی در سال 2017 همچنان مهم است؟

بازاریابی شما برای شما مناسب است

مدل های مختلف کسب و کار نیاز به روش های مختلف برای بازاریابی خود را دارند. برای گفتن این که “یک اندازه مناسب همه” کاملا نادرست است. اگر شما علاقه مند به بهبود رتبه بندی Google خود هستید، لطفا با یک حرفه ای مانند گروه JDR تماس بگیرید. تیم ما از کارشناسان می تواند ارزیابی دقیق و دقیق از استراتژی خود را انجام دهد و به شما در تعیین مناطق برای بهبود کمک کند.