جریمه گوگل

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی

تاثیر هاست بر سئو بیرونی سایت ها که امروزه یکی از بزرگترین سوالاتی هست که مخاطبین و صاحبان سایت ها دارند

فیلمسازانی که با اشتباهات واقعی در تریلر گروگان مواجه شده اند آرگو توصیه می شود آتش را تا زمانی که کارکنان اصلی وارد رکورد مستقیم می شوند، نگه دارند. به عنوان “پاسخ” به اسناد بن افلک که در سال 1979 در بحران گروگانگیری به تصویب رسیده است، به وعده ای از دیپلمات های بزدل آمریکایی که با مهربانی و در نهایت به میزبانی های ایرانی به ایمنی تحویل داده می شوند. تماشاگران باید توجه کنند که ایده ایران از پایان خوشبختی بسیار متفاوت از هالیوود است.
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از خبرگزاری مهر، ستاد عمومي توسط اداره هنر وابسته به دولت تهيه و توسط آيت الله سلمانيان تهيه شده توسط تهران تهيه شده است. کارگردان توضیح داد: “فیلم، که تولید بزرگی خواهد بود، باید پاسخ مناسب به فیلم افسانه ای Argo باشد.”
آرگو با حمایت وارنر بروس، ماجراهای پشت صحنه از شش رشته دیپلمات های ایالات متحده را که در سرزمین سفارت کانادا قرار دارند، به زودی در پی انقلاب اسلامی ایران، تصویر می کنند. این فیلم با بررسی درخشان ملاقات کرده است و برای هفت اسکار نامزد شده است، از جمله بهترین عکس.
با تمرکز بر مأموریت جنجالی سیا برای حمایت از دیپلمات ها، آن را به یک رویداد تبدیل می کند که هنوز به طور گسترده ای به عنوان یک فاجعه سیاست خارجی آمریکا شناخته شده است.
اما آرگو با انتقاد از اشتباهات تاریخی ادعا کرده است و ادعا کرد که مقامات بریتانیایی و نیوزلند ابتدا پناهندگان ایالات متحده را کنار گذاشتند.

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی  در سئو سایت

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی سر جان گراهام، سفیر بریتانیا در ایران، گفت: “واکنش سریع من در مورد شنیدن این موضوع یکی از خشمگینانه بود.” “من از آن زمان سیر شده، اما هنوز هم بسیار ناراحت کننده است که فیلمسازان باید آن را خیلی اشتباه است.”
هیجان انگیز افلک در ایران ممنوع است، جایی که رسما به عنوان “ضد ایرانی” خوانده می شود. محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور، آن را “عملیات توهین آمیز” توصیف کرده است که بر اساس “نیت های بد” تحریک شده است.
به نظر میرسد امن است فرض کنیم که مقامات بیشتر به تصویب هیات عمومی میپردازند که قرار است برای مقابله با همان مواد از دیدگاه رسمی ایران باشد. شواهد اولیه حاکی از آن است که فیلم سلمانيان ممکن است در نهایت منجر به نادیده گرفتن مأموریت نجات به نفع یک درام جنجالی موازی شود.
“این فیلم … در مورد 20 گروگان آمریکایی است که توسط انقلابیون به ایالات متحده تحویل داده شده است.” فکر می کنم این به موارد دیپلمات های آمریکایی اشاره دارد که به زودی پس از آغاز بحران 444 روز به عنوان یک ژست بشردوستانه آزاد شدند.
هاست ایرانی بهتر است یا خارجی سلمانيان ادعا کرده است که او قبلا نوشته است، اما توليد در عکس هنوز آغاز نشده است.
هاست ایرانی بهتر است یا خارجی ایران در مراسم اسکار سال گذشته پیروزی خود را به دست آورد، زمانی که نمایش رسمی آن، نمایشنامه تحسین شده اصغر فرهادی جدایی، جایزه بهترین فیلم زبان خارجی را بدست آورد. فرهادی در سخنرانی پذیرفته شده خود گفت: “بسیاری از ایرانیان در سراسر جهان ما را تماشا می کنند و من آنها را بسیار خوشحال می کنم.” “آنها خوشحال هستند، زیرا زمانی که صحبت از جنگ، ارعاب و تجاوز بین سیاستمداران مبادله می شود، نام ایران از طریق فرهنگ شگفت انگیز آن سخن می گوید.”

هاست ایرانی بهتر است یا خارجی  در سئو

هنوز مشخص نشده است که آیا سالمیان فرصتی برای سخنرانی مشابه در جوایز اسکار سال آینده خواهد داشت.
تجدیدنظر کردن دیگر متقاعد کنندگان اسکار
لینکلن – از دیدگاه جنوب زندگی آبه از منظر طرفدار، دریافت لینکلن! داستان رئیس جمهور سرکش، که ملت را به جنگ داخلی بی معنی تبدیل می کند، و سپس قایق ها را برای دریافت نمایش در تئاتر، چرخ می کند. خوشبختانه پایان خوبی در فروشگاه وجود دارد.
هاست ایرانی بهتر است یا خارجی جانوران وحشی جنوبی – همانطور که توسط دولت ایالات متحده مورد تجدید نظر قرار گرفته است. هنگامی که یک طوفان باعث بروز زلزله در خارج از نیواورلئان می شود، هر کس برای کمک به نجات تلاش می کند. همه، یعنی، به جز ناوشکن های غول پیکر در بیو، هنوز هم آتش بازی می کنند و در حال حرکت هستند. بروس ویلیس فرمانده فما را بازی می کند که باید ظرف غذا را تمیز کند.
Zero Dark Thirty – توسط القاعده بازسازی شده این یک داستان رابین هود برای زمان هایی است که قهرمان شجاع و مهربان ما در طول نه سال طول می کشد ضرب و شتم خود را به ارمغان می آورد و گروهی از مردگان خوش تیپ را در زیر بینی شیطان بزرگ هدایت می کند. با نهایت ظاهرا غم انگیز نباشید: این مرد پیرمرد فقط یک فریبکار بود.
Amour – نسخه دختر یک تفکر برای دختر طولانی دردسر دو هشت ساله حریص. جورجز و آن، قدیمی هستند، خودخواه و منسوخ شده، جهنم برای رها کردن از ارث خانواده. آیا هیچ کس آنها را متوقف نمی کند قبل از اینکه بیش از حد بروند؟
Les Miserables – ضد موزیکال طاعون آواز در فرانسه بزرگ است. قربانیان وحشتناك آن از خورشید تا غروب خفه می كنند. راسل کرو ستاره ای به عنوان جاوارت، مجری زن خوش تیپ، که برای از بین بردن آلوده و بازگرداندن سکوت بی رحمانه به خیابان های پاریس دعوت شده است.

نوشته شده توسط:

علی ناییج