پارامترهای سئو سایت

پشتیبانی سایت

 

پشتیبانی سایت لیستی از فعالیت ها مانند تولید محتوا ، ادیت های قالبی، نصب ماژول و افزونه ، انجام دادن نیازها و خواسته های شما در طراحی سایت را شامل می شود. پشتیبانی سایت برای کسب وکارهایی که می خواهند سایت خود را به روز رسانی نمایند اما دانش لازمه را برای این امر ندارند نیاز قرار می گیرد.

 

 

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس برای کسب و کارهایی که طراحی سایت وردپرس انجام داده اند و می خواهند به روز رسانی و آپدیت هایی که در سایت باید انجام گیرد ، مورد نیاز قرار می گیرد. تولید محتوا و نیز درج محتوا در قسمت نوشته ها و نیز برگه ها ، تغییر پوسته و قالب ، تغییر اسلایدر ، ایجاد بنرهای گرافیکی زیبا مواردی هستند که در پشتیبانی سایت وردپرس قرار می گیرند. تولید و انتشار مرتب محتوا آیتم اکتیو و زنده بودن سایت را اجرا می نماید.

پیکربندی سئو سایت جوملا

پیکربندی سئو سایت جوملا

پشتیبانی سایت جوملا

پشتیبانی سایت جوملا برای کسب و کارهایی که طراحی سایت جوملا را برای خود انتخاب نموده اند مناسب می باشد. پشتیبانی سایت جوملا به مواردی همچون تولید محتوا و انتشار آن در مجموعه ها و یا مطالب و یا حتی در k2 ، نصب افزونه و پلاگین های مورد نیاز شما ، ادیت های قالبی همچون تغییر رنگ قالب در بخش های مختلف ، ایجاد منو و زیر منو و دیگر آیتم هایی که در زمینه پشتیبانی سایت بیان می گردد.

سئو سایت مقدماتی

سئو سایت مقدماتی

پشتیبانی و سئو سایت

 

پشتیبانی سایت چه برای پشتیبانی سایت وردپرس و چه در پشتیبانی سایت جوملا می تواند با رعایت نمودن المان های سئو سایت هرماه باشد. در واقع همین تولید محتوا می تواند متناسب با اصول سئو سایت باشد و یا اینکه هدینگ ها و تیترهای صفحات را متناسب با کلمه کلیدی خود می توانید ایجاد نمایید. علاوه بر این نام سایت و عنوان اصلی سایت را می توانید متناسب با کلمه کلیدی خود می توانید اجرا نمایید.