پنالتی شدن سایت و تاثیر آن بر سئو

پنالتی سایت و تاثیر آن بر سئو

در صورتی که تمام صفحات یا برخی از صفحات در نتیجه های گوگل نمایش داده نمی شود یا به برخی دلایل مختلف ترافیک سایت، مقدار زیادی افت می کند.

 

پنالتی گوگل

پنالتی گوگل

می توانیم بگوییم که، پنالتی گوگل شامل حال آن وب سایت شده است. موتور های جستوجوگر هر چند وقت یک بار برای الگوریتم های خود آپدیت هایی جدیدی را جایگزین قبلی ها می کنند و این کار باعث بهبود کیفیت هر چه بهتر در عملکرد شان می شود. در نتیجه این تغییرات می توان به بهبود وضعیت سرعت (افزایش یا کاهش) در ترافیک سایت اشاره نمود.

همان طور که در بالا نیز توضیح داده ایم از بین رفتن کامل یا جزئی از صفحات وب سایت، در نتیجه های رتبه بندی گوگل می تواند یکی از نتیجه های پنالتی شدن وب سایتتان توسط گوگل باشد. این پنالتی شدن ها می تواند به کسب و کار شما ضربه بزند، حال شاید با خود بپرسید چرا و چگونه؟
مطمئناً که شما برای بالا آمدن سایتتان در نتایج گوگل خیلی تلاش کرده اید، هم زمان صرف کرده اید و هم هزینه هایی را تقبل کرده اید تا در کسب و کار خود پیشرفت کنید و از بقیه رقیبان سر آمد تر باشید، ولی همه این تلاش ها و زحماتی که برای سئو انجام داده اید، هدر می رود، و آن موقه نیز با خود می گویید که حیف آن همه زمان و هزینه که برای سایتم خرج کرده ام.