سئو سایت

چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم

چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم

چرا وب سایت شما خیلی کم است و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید؟

اینترنت هیچ جایی برای وب سایت کند نیست. به طور متوسط ​​کاربران گوگل (یعنی مشتریان شما) فقط با وبسایتهایی که برای بارگیری بیش از حد طول می کشد، قرار نمی گیرند.

افزایش سرعت سایت از طریق: AMP چیست کلیک کنید

به طور طبيعي، اين نوع رفتار، موتور جستجوگري است كه تا زماني كه از سال 2010 به عنوان عامل رتبه بندي شده است، سرعت سایت را شامل شود.البته، گوگل همیشه در رویکرد “هویج و چوب” خوب بوده است. در این مورد، هویج یک تشویق ساده برای کار بر روی سرعت سایت بود (“هی، ما واقعا می خواهیم وبسایت ها یک تجربه بهتر برای کاربران باشند و شما باید به طور کامل بر روی آن کار کنید)، که پس از آن همه چیز را تغییر داد” T تغییر به سرعت به اندازه کافی (سایت شما هنوز خیلی آهسته! به نظر می رسد مجازات جدید برای شما!.

چرا وب سایت شما این عامل رتبه بندی همچنین شروع به تاثیر بر الگوریتم تلفن همراه نیز کرد.

با این وجود، به رغم هفت سال یا بیشتر که سرعت سایت به طور رسمی عامل رتبه بندی است، بسیاری از وبسایتها هنوز هم با آن مبارزه می کنند.

چیزی است که وجود دارد، عوامل زیادی وجود دارد که به عنوان یک نوع سر و صدای سرعت در مسیر موفقیت شما در اینترنت عمل می کند. و بسیاری از این چیزها یا در ساختار وبسایت، بخشی از یک طراحی طراحی ظاهری، و یا به عنوان یک برنامه یا ویجت اضافه شده است.

دریافت یک گزارش وب سایت رایگان و ببینید که چگونه سایت شما در حال انجام است.

برای وب سایت ها سخت است که بیت های زرق و برق دار را که به نظر می رسد بسیار مدرن و خوب، زرق و برق دار است. و سخت است که بخواهید به تمام برنامه های قدیمی تبدیل شوید یا از طریق تمام بخش هایی از ساختار که می تواند سایت را کند کند، غرق شوید.

چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم اما برخی از چیزهای ساده ای وجود دارد که هر کسی می تواند برای تشخیص سرعت های بزرگ که در راه شما هستند را شناسایی کند و برخی از آنها را تمیز کند.

چه چیزی شما رو عقب نگاه داشته؟

چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند سایت شما را وزن کند، از جمله:

تصاویر بزرگ که بدون فشرده باقی می مانند

برنامه ها و پلاگین هایی که غیرقابل تشخیص هستند و هیچ کاری انجام نمی دهند

بیش از حد از تبلیغات

ویجتهای بسیار زیاد

کد باستان، بدون انتخاب

بیش از حد بسیاری هدایت می شود

میزبانی یک وب سایت

چرا این موضوع حتی مهم است؟

سرعت سایت اهمیت دارد زیرا گوگل میخواهد جستجوگرهای خود را تسکین دهد. و جستجوگران نمی خواهند منتظر بمانند

گوگل نمی تواند به شما کمک کند، اگر فکر می کنید که نمی توانید پاسخ هایی را که مردم می خواهند با بیشترین سرعت ممکن در اختیار شما قرار دهند. آنها می خواهند کاربران خود را به “اعتماد در الگوریتم”، و به این معنی است که الگوریتم باید محتوای مربوطه همراه با بهترین تجربه کاربر ارائه.

یک صفحه سریع بارگذاری تجربه کاربر بهتر را ارائه می دهد. این به بازدیدکنندگان کمک می کند تا آنچه را که شما ارائه می دهند را مشاهده کنید، آنها را برای تکمیل فرم های سفارش آسان می کند و به آنها اجازه می دهد تا به خرید بعدی منتقل شوند.

به عبارت دیگر، سرعت سایت یک بخش جدایی ناپذیر از تجربه کاربر است.

آیا این تغییرات فراتر از رتبه بندی است؟

در طول سال ها مطالعاتی صورت گرفته است که نشان می دهد که ارتباط سرعت بین سرعت سایت و افزایش تبدیل و بازده وجود دارد. در یک مورد Walmart دریافت که آنها می توانند 2٪ افزایش در تبدیل برای هر 1 ثانیه از بهبود سرعت سایت.

در حال حاضر، 1 ثانیه ممکن است به نظر نمی رسد بسیار، اما در واقع زمانی که شما صحبت می کنید در مورد بار بار است که 4 یا 5 ثانیه در وهله اول، شما در واقع صحبت در مورد افزایش 25٪. بنابراین چگونه در مورد این: مطالعه نیز دریافت که هر 100 میلی ثانیه بهبود، درآمد رشد تا 1٪.

این به معنای واقعی کلمه یک مورد از “هر چیزی کمی کمک می کند.”

اما اگر به این نگاه از سوی دیگر نگاه کنیم چه اتفاقی خواهد افتاد. برای هر 1 ثانيه زمان بار افزایش چه اتفاقی می افتد؟ آیا می توان انتظار داشت که تبدیلات به شدت کاهش پیدا کند؟

بهتر است اگر هرگز خودتان این مشکل را برطرف نکنید، پس فقط تمرکز ما بر نگه داشتن وبسایتها به همان اندازه سریع و ملایم است.

چگونه سرعت وب سایت خود را افزایش دهیم

نگه داشتن سرعت سایت به همان اندازه که ممکن است سریعا به نظر میرسد، در ابتدا به نظر میرسد. فقط متغیرهای زیادی وجود دارند که می توانند به مشکل کمک کنند.

چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهیم از کجا شروع میکنی؟ چه عناصری بیشترین تاثیر را در سرعت بار دارند؟ چه چیزی می تواند تغییر کند تا فوری ترین تأثیر را بگیرد؟ چه … سرعت هوای یک بلع خالی است؟ (11 متر در هر ثانیه، اما باید یکی از آن “روز” ها باشد، اگر من قبلا به مونتی پایتون نقل مکان کرده ام …)

پاسخ ساده این است که با رفتن مستقیم به افرادی که سایت خود را قضاوت می کنند، شروع کنید. آنها یک لیست بسیار واضح از چگونگی ارزیابی شما در این زمینه دارند.

شما می توانید با رفتن به صفحه Insight Page Speed ​​و Google تجزیه و تحلیل سرعت سایت خود را شروع کنید. این به شما یک مروری خوب درباره وضعیت فعلی شما می دهد و شما می توانید پیشرفت کنید.

سیب سرعت

البته این ممکن است با یک اصطلاح فنی تر که شما واقعا می خواهید با آن برخورد کنید پر شده است. اما می توانید از این صفحه برای بررسی بیشتر در مورد ویژگی های Google Speed ​​و Usability Rules مطلع شوید.

در حال حاضر، ما فقط نگاهی سریع به همه آنها خواهیم داشت، به طوری که شما یک نمای کلی را در مورد عناصری که سرعت سایت را افزایش می دهند، ارائه می دهید.

چگونگی بهبود سرعت سایت

اجتناب از هدایت صفحات هدایت شده – هدایت اضافه می کند چرخه های درخواست-پاسخ اضافی، که فقط اضافه کردن کار بیشتر قبل از صفحه می تواند disp