چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت بهینه سازی موتور جستجو یک تکنیک است که در نشر وب استفاده می شود تا دیدگاه وب سایت و ترافیک را برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو و خوانندگان بیشتر افزایش دهد. نوشتن یک مقاله با استفاده از سئو موتورهای جستجو نیاز به مهارت های نوشتن خوب برای ایجاد مقاله جالب و آسان برای خواندن. قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و کلمات کلیدی در متن و گنجاندن لینک ها خوانندگان صفحه شما را تقویت خواهد کرد. مراحل زیر را بخوانید تا نحوه نوشتن مقاله با استفاده از موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

مقاله نوشتن برای سئو مرحله

مقاله خود را در سئو شرح دهید

یک مقاله خوب با محتوای خوب، ترافیک بیشتری را جذب می کند، به این معنی که بسیاری از خوانندگان سایت شما را می بینند. این امر باعث می شود که مقاله شما جذاب تر شود تا به بازاریابان (افرادی که سایت های خود را به شما مرتبط می کنند) مرتبط می شوند و احتمال تبلیغات را که مایل به استفاده از صفحه خود برای تبلیغات خود هستند، افزایش می دهد.

موتور جستجوی گوگل وزن عنوان مطلب و وبلاگ را بسیار مهم می داند. به همین دلیل بسیار مهم است که عبارت کلیدی در عنوان به عنوان بخش مهمی از محتوای موثر جستجوگر وجود داشته باشد.

تصویر عنوان مقاله نوشتن برای جستجوگرها مرحله

لیستی از عبارات کلیدی و کلمات کلیدی برای مقاله خود را ایجاد کنید. این مهم است که ناشر شما میتواند آن را در ابردادهای صفحه که بخشی از کد HTML است، شامل کند.

این مطلب برای خوانندگان و رتبه بندی گوگل بسیار مفید خواهد بود اگر مقاله با زیرمجموعه ها تقسیم شده باشد، زیرا خوانندگان از آن لذت بیشتری می برند وقتی که می توانند مقاله را با سهولت بخوانند. به عنوان یک یادآوری مهم، اکثر افرادی که سایت را مرور می کنند تنها در اینترنت قابل خواندن هستند. به همین دلیل است که با یک زیربنایی آنها احتمالا مقاله را تمام کرده و به مدت طولانی در صفحه ادامه می دهند.

عبارات کلیدی و کلیدی کلمات یا عباراتی هستند که مردم برای جستجوی اطلاعات در مورد موضوعی که میخواهید بنویسید را استفاده کنید. به عنوان مثال، عبارات کلیدی برای یک مقاله در حال حرکت می تواند “بسته بندی و حرکت” یا “بارگیری یک کامیون در حال حرکت” باشد، در حالی که کلمات کلیدی می تواند “حرکت”، “انتقال” یا “انتقال” باشد.

عبارات کلیدی مهم انتخاب کنید

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت وکلمات کلیدی توسط “عنکبوت” ثبت شده است که اسکریپت هایی هستند که موتورهای جستجو برای هر صفحه در اینترنت ارسال می کنند. عنکبوت “خزنده” در سراسر صفحات وب و وب سایت ها و تجزیه و تحلیل آنها را برای محتوای و کیفیت محتوا. یکی از راه های انجام این کار، ثبت نام کلمات کلیدی و عبارات کلیدی برای تعیین موضوع یک صفحه است. اما آنها همچنین تشخیص چگونگی استفاده هر یک از کلمات کلیدی یا عبارات، اینکه آیا یک صفحه از لحاظ گرامری درست است و چه نوع پیوندهای ورودی و خروجی وجود دارد. لینک ها لینک هایی به صفحات دیگر هستند که به نحوی مرتبط با موضوع شما هستند.

تصویر عنوان مقاله نوشتن برای جستجوگرها مرحله

مقاله خود را بنویسید

اطمینان حاصل کنید که این دستور زبان بدون اشتباه املایی درست است.

مقاله خود را عنوان کنید

آن را به پاراگراف های کوتاه با تقسیم کنید.

از مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی که در ابتدا در مقاله استفاده می شود استفاده کنید، ترجیحا در اولین جمله و در بند اول.

از کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی استفاده نکنید. آنها را به طور طبیعی در طول متن در ریتم خواندن مقاله به طور طبیعی درون آنها قرار دهید. تراکم کلیدی توصیه شده 1 تا 3 درصد است

مهمترین کلمات کلیدی و عبارات کلیدی در عناوین را شامل کنید.

اگر در متن متناقض باشد، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی را به صورت جسور یا نشانه قرار دهید.

اگر کلمات کلیدی زیادی در محتوا وجود داشته باشد، موتور جستجوی گوگل فرض می کند که کلمات کلیدی پر می شوند. اشتباه تازه کار را انجام ندهید و عبارات کلیدی را در 155 تا 200 کلمه قرار دهید

اگر عنوان شامل کلمه کلیدی باشد، اولین جمله از مقاله نیز باید کلید واژه باشد. برای شکستن افزونگی، ابتدا مقاله را از طریق یک سؤال شروع کنید. همانطور که کلمه کلیدی در حال حاضر در جمله قرار داده شده است، همه شما باید انجام دهید آن را BOLD. این بر کلید واژه تأکید خواهد کرد و آن را به عنوان یک الگوریتم گوگل به عنوان مقاله را اسکن می کند.

همانند اولین جمله، کلمه کلیدی باید در آخرین جمله حضور یابد تا کلمات کلیدی بیشتری را تألیف کند.

تصویر عنوان مقاله نوشتن برای سئو مرحله

چگونه میتوان محتوای سئو شده نوشت برای سایت وردپرس

شامل hyperlinks در مقاله.

لینک ها به یک صفحه وب دیگر است که مربوط به موضوع شما است. شما می توانید یک کلمه یا عبارت را برجسته کنید و آدرس وب را که میخواهید لینک کنید اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که هر لینک یک وب سایت با کیفیت است که اطلاعات صدا و ناوبری آسان را ارائه می دهد.

تصویر با عنوان مقاله نوشتن برای سئو جستجو کنید مرحله

پیوندها را به مقاله خود بسازید.

حتی اگر یک مقاله عالی نوشته اید، باید جهان را در مورد آن بیاموزید. به سادگی، یک لینک به مقاله جدید خود را در فیس بوک، توییتر یا وبلاگ Tumblr به اشتراک بگذارید و دوستان را تشویق کنید تا دوباره آن را به اشتراک بگذارید.

تبدیل کلمات کلیدی به یک لینک قابل کلیک به جستجوگر گوگل اجازه می دهد تا بیشتر کلمات کلیدی را تاکید کند و باید در ابتدای و پایان مقاله که کلیدی ترین آنها در آن قرار دارد انجام شود.

تصویر با عنوان “بازاریابی محتوای بازاریابی اجتماعی به اشتراک گذاری”

به اشتراک گذاری محتوا آسان است

اگر گوگل بتواند آن را در سایتی دیگر به اشتراک بگذارد، مطالب شما به طور کلی رتبه بندی خواهد شد. گام به گام ساختن پیوند به خودتان همانند در مرحله “ایجاد پیوندها به مقاله شما” یک راه عالی برای شروع است، اما ایجاد آن برای دیگران به اشتراک گذاری آسان می تواند شما را حتی بیشتر از تبلیغات!